Hotel Bona Serva se nachází v blízkosti historického centra Prahy. Do samotného centra města se díky výhodné poloze hotelu dostanete městskou hromadnou dopravou přibližně za 10 minut. Svézt se můžete například tramvají nebo autobusem. Pokud si budete chtít na chvíli odpočinout od městského ruchu, vypravte do jednoho ze dvou nedalekých parků. Oba parky jsou vzdálené 5 minut chůze od hotelu a nabízejí nejen místo nerušenému odpočinku, ale také impozantní výhled na celé město. Poblíž hotelu se nachází mnoho restaurací, které nabízí gastronomické zážitky ze všech koutů světa. Díky tomu máte možnost ochutnat asijská nebo orientální jídla i poctivou českou klasiku.

Ochutnejte poctivou kávu v kavárně Coffee54

Součástí hotelu Bona Serva je také příjemná kavárna Coffee54. Milovníky kvalitní kávy jistě potěší vynikající italsky pražená káva Cosmai Café, při níž si mohou pochutnat na některém z nabízených dortů, zákusků nebo panini. Zároveň byste si neměli nechat ujít výborné denní polévky. Samozřejmostí je bezplatné připojení k internetu prostřednictvím Wi-Fi. Coffee 54 nabízí příjemné prostředí, které je jako stvořené k posezení s přáteli u šálku dobré kávy. Kavárna přijímá rezervace, takže se nemusíte bát, že by na vás nezbylo místo. Stejně tak jsou vítaní i zákazníci bez rezervace.

Široká nabídka hotelových služeb: snídaně i pronájem konferenční místnosti

Hledáte vhodné místo pro odbornou konferenci, firemní večírek nebo školení? Pro tyto příležitosti je součástí hotelu Bona Serva také prostorná konferenční místnost. Další výhodou je, že v ceně ubytování je započítaná také snídaně v podobě švédských stolů.

Zárukou kvality je ocenění, které hotel Bona Serva obdržel v roce 2016. V rámci soutěže Czech Hotel Awards získal první místo v kategorii Nejlepší regionální tříhvězdičkový hotel v Praze 3