Valentýn: Trapasy v posteli při milování zvládněte s úsměvem

img
11. 02. 2020

V romantických filmech je každé milování načančané a dokonalé. Věřte ale, že v běžném životě má milování do dokonalosti hodně daleko. Ne každé…

Milování a Valentýn k sobě neodmyslitelně patří! Nějaký ten trapas se na veřejnosti nebo mezi přáteli každému už určitě stal. Ale co trapasy v posteli? Přihodilo se vám někdy něco při milování, za co jste se málem v tu chvíli propadli do země? Nebojte se. Nebudete první ani poslední.

Čtěte také:

S recepty na Valentýna zažijete noc plnou vášně! Připravte afrodiziakální valentýnské menu

Občas se prostě nějaká ta nehoda přihodí. Vy si z toho ale nelamte hlavu a snažte se hodit trapas co nejrychleji za hlavu. Jen tak si můžete užít stále skvělý sex. A obzvlášť, když je Valentýn!

Valentýn: Milování není nikdy dokonalé

V romantických filmech je každé milování načančané a dokonalé. Věřte ale, že v běžném životě má milování do dokonalosti hodně daleko. Ne každé milování je vždy takové, jaké si ho vysníme. Je zcela normální, že se vám při něm něco trochu pokazí. Ať už se jedná třeba o naraženiny nebo únik plynů, vše se dá překonat.

Máme pro vás jednu cennou radu. Nebuďte příliš natěšení a neočekávejte zbytečně moc. Jestliže budete mít příliš velké očekávání, můžete se snadno zklamat. Berte věci tak, jaké jsou a ušetříte si mnoho trápení.

Trapasy v posteli: jak se z toho (nejen na Valentýna) nezhroutit

1.      Načapaní při činu

O takových trapasech se snad ani raději nemluví. Kdo by se rád chlubil tím, že byl při milování načapán rodiči, sourozenci nebo kýmkoli z rodiny. Takové trapasy v posteli se staly už tisíckrát, a ne vždy byli v hlavní roli neřízení puberťáci.

Co dělat? Nic. Škoda už byla napáchána. Nesnažte se o tom ani mluvit. Rodiče nebo kdokoliv, kdo vás načapal, se k tomuto tématu určitě nebude chtít vracet. Nejlepší je dělat mrtvého brouka. Navíc je Valentýn, neřešte to!

2.      Akce skončila mnohem dříve

Stává se i těm největším machrům. I když je Valentýn a všechno je nasáklé romantikou. Ne každé milování je maraton. Když partner skončí příliš rychle a nestihne vás uspokojit, může se tím pokazit celá situace. Jestliže nechcete, aby se žena naštvala anebo o vás měla špatné mínění, pak nezapomínejte na jednu věc.

Po vyvrcholení se k ní neotáčejte zády. Naopak jí dejte možnost, aby se také mohla uspokojit. Vnímavější partneři se budou snažit dovést k vrcholu i partnerku. Ženě ani tak nevadí, že se muž ukojil dříve jako to, že se na ni úplně vykašlal.

3.      Únik plynů při milování

Nepříjemná věc, které se ale nakonec určitě zasmějete. Jedná se ale o běžný trapas. Není třeba se nějak extrémně stydět. Například únikům z pochvy se zabránit nedá. Jestliže se do vagíny během sexu dostane vzduch, pak to zní, jako kdyby měla vagína větry. Jednoduše se tomu snažte zasmát a neberte se tak vážně.

4.      Partner nezvládá erekci

V ložnicích se tato situace objevuje velice často. Vyvolává rozpaky a nepříjemný pocit na obou stranách. Každý muž i žena se s takovým trapasem již určitě někdy setkal. Na vině může být stres, nadměrná konzumace alkoholu nebo užívání léků. Valentýn a stres je navíc kombinace velmi obvyklá.

sex

Určitě se v takové situaci partnerovi nesmějte. Muži jsou na toto téma citliví a mohli by se urazit. Jak se s tím vyrovnat? Zkrátka přejděte k jiné sexuální aktivitě jako je mazlení, líbání nebo masáže. I tak si užijete nádherný Valentýn.

5.      Vyslovení jiného jména

Tohle se pravděpodobně stává hlavně v situacích, kdy jsou milenci trochu pod parou a příliš dlouho se neznají. Vyslovit jméno jiného je sice trapas, ale stále to můžete zachránit. Dělejte, jakože se nic nestalo, a začněte muže chválit. Ukažte mu, že on je ten, na koho právě myslíte.

6.      Náhodné zranění

Jestliže se oddáváte rádi vášnivému sexu, může se snadno stát, že se při něm někdo zraní. Mezi nejčastější úrazy patří škrábnutí, kousnutí nebo třeba natažený sval. Jaké je první pravidlo při zranění se při milování? Ukončete hrátky a zabývejte se jím. Mohli jste si udělat něco mnohem vážnějšího. Druhé pravidlo zní, abyste nedělali z komára velblouda.

7.      Nečekaná menstruace

Mezi další trapasy v posteli patří menstruace. Jestliže žena nebere prášky, většinou je menstruace nepravidelná. Žena nikdy přesně neví, kdy ji může očekávat. Může se jí tak snadno stát, že se celý večer těší na sex s partnerem, ale chvíli před tím zjistí, že se menstruace právě dostavila.

Menstruace by neměla být tabu a partneři by měli být schopni se o ní normálně bavit. Není potřeba, aby se žena styděla. Pokud nechcete během menstruace nic podnikat, můžete nabídnout třeba mazlení nebo masáž. A že vyšla menstruace na Valentýn? Nezoufejte, jsou věci, které se naplánovat nedají.

8.      Co dělat se stahovacím prádlem?

Stahovací prádlo pomáhá ženám zakrýt veškeré menší nedostatky a dokáže skvěle vytvarovat jejich postavu. Jestliže se ale má odehrát milostná chvilka, hlavou se vám bude hodit myšlenka, co teď? Kam s tím? Jednoduše si odběhněte na toaletu a prádlo sundejte dříve, než ho může partner uvidět. Podobně jednejte, pokud máte na sobě zrovna ne příliš světové a sexy prádlo. Nezapomínejte na to, že je tu vždy kouzelná koupelna, kde můžete během chvilky vybruslit z těchto trapasů.

Napsat komentář: Valentýn: Trapasy v posteli při milování zvládněte s úsměvem

RE: Valentýn: Trapasy v posteli při milování zvládněte s úsměvem

Odesláním souhlasíte s pravidly diskuze.