Vytvořte si vlastní amulet pro štěstí

img
13. 12. 2019

Podoba amuletu je naší svobodnou volbou, měl by být takový, aby se vám líbil, aby s vámi souznil. A je úplně jedno, jestli budete v kabelce nosit…

Věříte na amulety? Možná jsou skutečně magické, ale jejich kouzlo tkví především v tom, že si do nich vložíme a zhmotníme v myšlenkách své přání. Že si lépe ujasníme, co chceme a vizualizaci svého přání věnujeme čas. Vytvořit si takový amulet pro štěstí vyžaduje prostor, mentální, časový a v našem srdci. Jen tak nám bude fungovat.

Čtěte také:

Afirmace – přivolejte do svého života lásku

A také to má nějaká pravidla, která ale vychází z čisté logiky a osvědčené praxe. Všechno, co bude amulet obsahovat, by mělo pro nás být posvátné. Úplně všechno.

AMULET, TALISMAN: Lahvička, kámen, kuřecí dráp nebo krásný šperk?

Podoba amuletu je naší svobodnou volbou, měl by být takový, aby se vám líbil, aby s vámi souznil. A je úplně jedno, jestli budete v kabelce nosit ptačí pařát, nebo na krku krásný šperk, do kterého jste energeticky vložili své nejvroucnější přání.

Podíváme se na několik důležitých a použitelných ingrediencí pro amulet přání – a na vás bude, jestli je vložíte do své malé ozdobné lahvičky na krk, sáčku nebo si je jen vystavíte na malém oltáři, poličce, na kterou budete svůj amulet pro štěstí nebo kámen odkládat a jeho energii tím posilovat. Nebo ho jenom tím vším hezky zasvětíte.

Amulet, talisman: Vzácný a výjimečný

Čtyřlístek je typickým příkladem. Splnění našich snů je v podstatě vzácnost. Je to něco výjimečného, něco, nač se ve všedním dnu (záplavě obyčejných trojlístků) dlouho vzpomíná. Místo na oltáři nebo amuletu by tedy mělo mít něco vzácného, co se jen tak nevidí.

Příklad: vzácný kámen z výletu na neobvyklém místě, předmět, který sami považujete za vzácný, vzácný drahý kámen, šperk, něco raritního, co se na světě nevyskytuje příliš.

Amulet, talisman: Luxusní doplněk

Něco drahého, luxusního nebo vám normálně nedostupného. To v nás upevní pocit, že jde o něco, co možná je nad naše možnosti, ale jen dočasně, my to zvládneme a to, co je nyní nedostupné, to postupně dostaneme. Hodí se hlavně k přáním a amuletům, kde požadujeme finanční hojnost a hojnost, zlepšení životních podmínek obecně.

Příklad: Krabička od drahého krému, od luxusního zboží, drahý čokoládový bonbon, cokoliv, co mohlo být i darem. Ale samozřejmě lepší je, když za to sami zaplatíme, protože si v tu chvíli více upevníme finanční hodnotu. Přidat můžeme i bankovku.

Amulet, talisman: Opravdu nosí štěstí?

Na světě je spousta symbolů, které nosí štěstí. Podpořte svůj amulet tím, že si k němu něco takového přidáte, protože štěstí je vlastně náhoda, která šla kolem a zrovna si nás všimla. Nebo my jsme si všimli jí a chytili ji za pačesy? A o tom je to mentální nastavení na vyhlížení štěstí. Připadáme si „pod vlivem štěstí“. A nemějte strach, amulet i talisman patří do takzvené "bílé magie".

Příklad: čtyřlístek, podkova, čínská mince štěstí, chlup z trojbarevné kočky, beruška, rybí šupina…

Amulet, talisman: Silný energetický symbol

Je čas sáhnout po tom, co posílí tu magickou energii, v ruce máme nyní něco, o čem se obecně říká, že je čarovné, magické a přitahuje a posiluje. Je to jako razítko na naše přání.

talisman amulet

Příklad: Drahé kameny, které přitahují to, co potřebujete (křišťál je vhodný obecně, pro lásku je fajn růženín, pro hojnost citrín), symboly, které jsou vám sympatické (egyptský kříž, pentagram – pozor, tady se názory různí, dejte na svůj pocit), svěcené předměty.

Amulet, talisman: Vzácnost pro radost

Čas pro vzácné věci, které jsou pro vás milé, jsou srdečné, milé a jsou jenom vaše. I právě taková věc samotná se může stát talismanem pro štěstí. Sem tam si s ní ale sedněte a zkuste ji propojit i s energiemi výše uvedenými. Ať se posílí!

Příklad: ústřižek vlasů, omačkaná stará vstupenka, na kterou rádi vzpomínáte, fotka, výstřižek…

Amulet, talisman: Podpoří energii

Je čas ujasnit si, co se má zlepšit, ať to osud ví. Čas přidat k energii svého talismanu to, co tedy chcete. Jasně, přesně. Tady buďte velmi konkrétní.

Příklad: předmět zlepšení (peněženka, mince, bankovka), výstřižek vašeho snu, vytvořená koláž pocitů, jaké chcete mít…

Jakákoliv z těchto věcí může tvořit samotný talisman, může být vložena do lahvičky, pytlíčku, může být jen pokládána mezi tyto předměty v mističce, do které si je dáte nebo v poličce, na které je postavíte, aby „nasála“ jejich posilující energii.

Ale hlavně – nezapomeňte na svém přání a záměru pracovat i v realitě.

Napsat komentář: Vytvořte si vlastní amulet pro štěstí

RE: Vytvořte si vlastní amulet pro štěstí

Odesláním souhlasíte s pravidly diskuze.