Zeštíhlující masáže pomáhají bojovat s přebytečným tukem i celulitidou

img
04. 11. 2019

Zeštíhlující masáže pomáhají redukovat tuk a ubírají centimetry v problematických partiích. Přesnou kombinací masážních hmatů dochází k postupnému…

Snažíte se zhubnout, ale stále vaše tělo není podle vašich představ? Přidejte k zdravému životnímu stylu a pohybu i zeštíhlující masáže. Relaxační procedura uvolní vaše tělo a nastartuje metabolismus pro odbourávání tuků. Díky slim masážím se zlepší vaše pokožka, zbavíte se celulitidy i nadbytečných centimetrů v problematických partiích. 

Zeštíhlující masáže podporují přirozený proces odbourávání tuků. I přesto, že cvičíte, snažíte se dodržovat zdravý jídelníček, ne vždy se hubnutí daří podle vašich představ. Tuk se v těle ukládá nerovnoměrně a trápí ženy hlavně v oblasti bříška, boků a stehen. Tělo má navíc tendenci plnit se nadbytečně vodou a nežádoucími látkami. Regenerační procedury pomáhají nastartovat metabolismus, čímž urychlí spalování tuků při aktivním, zdravém životním stylu.

Slim masáže odbourávají tuk v problematických partiích

Zeštíhlující masáže pomáhají redukovat tuk a ubírají centimetry v problematických partiích. Přesnou kombinací masážních hmatů dochází k postupnému redukování celulitidy a vyhlazení pokožky. Procedura se provádí hlavně na problematické oblasti noh a bříška. Lze ji však aplikovat na celé tělo. Termoaktivní masážní přípravek spolu s teplem dlaní nabourává tukové polštářky, které se aktivací postupně spalují. Díky masáži svalů se pokožka zpevňuje a zjemňuje, díky čemuž vypadá na první pohled zdravěji.

 Procedury zeštíhlující masáže

  • termoaktivní přípravky
  • peeling
  • bylinkový zábal
  • zeštíhlující krémy
  • jemná masáž
  • bylinkový čaj podporující spalování

Slim masáže zahrnují souhrnnou péči o celé tělo v podobě pečlivého peelingu a tepelných zábalů. Peeling šetrně odstraňuje odumřelé buňky z kůže. Zároveň prokrvuje celou pokožku, čímž posiluje její zpevnění. Peeling zlepší stav pokožky a napomáhá s bojem proti celulitidě. Po peelingu, který prokrví tělo následuje jemná masáž pomocí avokádového oleje. Součástí masážního oleje pro slim masáže jsou esence z jablečných jadérek a zeleného čaje napomáhající k účinnému zeštíhlujícímu efektu.

Zeštíhlující masáže vyhladí a zpevní pokožku

Dalším krokem celé masážní procedury jsou zpravidla zábaly. Bylinné zábaly obsahují přírodní látky, které ještě více usnadňují proces odbourávání tuku. Tělo se celé při slim masáži postupně prohřeje, absorbuje bylinné látky, čímž se uvolní tělo i mysl. Člověk je zabalený do několika vrstev, které udržují teplo po celém těle.

slim masáž

Peeling a zábaly prokrví pokožku

Do zábalu se při orientálních masážích přidává černé mýdlo a rozmarýn. Unikátní černé mýdlo v sobě obsahuje éterické eukalyptové oleje pomáhající vyrovnávat nedokonalosti pokožky v podobě strií a celulitidy. Rozmarýn ulevuje od bolesti svalů, únavy a úzkostných stavů. Bylina zároveň účinně prokrvuje pokožku i stimuluje srdeční činnost.

Po zábalu přichází na řadu jemná masáž speciálním krémem. Ošetření zeštíhlujícím krémem pomáhá proti nadměrnému usazování tuku v oblasti břicha, boků i pasu. Krém je jemně vmasírován do pokožky, vyhladí ji a vyživuje. Čím pravidelněji budete proceduru opakovat, tím dříve uvidíte na své pokožce výsledky.

Zbavte se přebytečného tuku i celulitidy

Díky zeštíhlující masáži zrelaxujete své tělo, doplníte energii, což napomůže i celému vašemu organismu. Celou proceduru zakončuje ještě chvíle relaxace s šálkem čaje obohaceným o další spalovače tuků zrychlující fungování metabolismu. Po slim masáži budete odcházet domů uvolněnější a lehčí – psychicky i fyzicky.

Zeštíhlující masáže rovněž vycházejí z aktivace lymfatického systému. Tělo se díky masáži uvolní, zregeneruje a rozproudí lymfatický systém. Lymfomasáže napomáhají k detoxikaci organismu, díky němuž se podpoří spalování tuků v těle. Díky masáži se rozproudí lymfa, tělo se pročistí od toxinů, odpadů a dalších škodlivých látek. Prokrvené tělo rychleji pracuje a zároveň se detoxikuje. Člověk se nejen cítí lépe, ale i vypadá.

Opakování procedury přinese viditelnější výsledky

Zeštíhlující masáže vám dopřejí nejen příjemný pocit, zrelaxované tělo, ale také úbytek pár centimetrů v problematických oblastech. Vaše pokožka se viditelně zlepší, bude mnohem více hebká a vyhlazená. Po relaxační proceduře se budete cítit lehce a plni energie. Psychická pohoda jde totiž ruku v ruce při snaze o hubnutí a zdravý životní styl.

Samotné masáže nestačí, dbejte na zdravý životní styl a pohyb

U všech typů zeštíhlujících masáží nelze čekat efekt hned po první návštěvě. Tělo pracuje a je třeba proceduru pravidelně opakovat k dosažení maximálního efektu s úbytkem centimetrů v problematických partiích. Zeštíhlující masáže je třeba brát jako doplněk k zdravému životnímu stylu spolu s pravidelným pohybem. Zázraky nečekejte, ale slim masáže dokážou nastartovat vaše tělo. Zeštíhlující masáže tak dokáží pomoct vašemu lepšímu pocitu ze sebe samé i vnějšímu stavu pokožky.

 

Napsat komentář: Zeštíhlující masáže pomáhají bojovat s přebytečným tukem i celulitidou

RE: Zeštíhlující masáže pomáhají bojovat s přebytečným tukem i celulitidou

Odesláním souhlasíte s pravidly diskuze.