Košík:

Znáte někoho, komu by se tento produkt hodil?
Pošlete mu vzkaz!

Mýdlo Oléanat s oslím mlékem 100g

Cena s DPH: 129 Kč

Francouzská rostlinná BIO kosmetika

Hmotnost: 100 g

Země původu: Francie

Mýdlo Oléanat s oslím mlékem 100g  - čisté

100% přírodní mýdlo bez parabenů, barviv, EDTA... Netestováno na zvířatech. Mýdlo je z hygienických důvodů zabaleno do celofánu.

Certifikováno Ecocert.

99,5% složek je přírodního původu, 84,3% složek z ekologického zemědělství.

Mýdlo obsahuje kromě organického oslího mléka také bio bambucké máslo. Bambucké máslo (karité) pleť dokonale hydratuje a zjemňuje, je velmi vhodné i pro citlivou či dětskou pokožku, pro tělo i obličej.

Dermatologicky testováno.

Vůni mu dodávají 100% přírodní esenciální oleje a to dlouhodobě. Kombinace bambuckého másla a oslího mléka má silné regenerační účinky na pokožku.

Vlastnosti oslího mléka - složení oslího mléka je velmi podobné lidskému mateřskému mléku, a to díky jeho výjimečné kombinaci mastných kyselin a vitaminů A, E a omega 3 a 6 kyselin, které jsou efektivní při regeneraci kůže a prevenci jejího stárnutí. Příjemná smetanová vůně a konzistence kůži vyživuje a změkčuje, svým složením je mýdlo hypoalergenní a perfektně se hodí k ošetřování i citlivé a jinak náchylné kůži. Je také doporučováno pro kůži narušenou - s různými poruchami, jako jsou ekzémy, akné nebo lupénka. Synergický účinek oslího mléka s bambuckým máslem propůjčuje mýdlu i balzámu neobyčejnou schopnost obnovit kůži.

Složení:

 • Sodium Palmate
 • Sodium Palm Kernelate
 • Aqua
 • Lactis lipida
 • Parfum (100% přírodní bez alergenů)
 • Butyrospermum parkii
 • Glycerin
 • Tocopherol
 • CI 77891
 • Sodium Chloride
 • Sodium
 • Hydroxide

Mýdlo Oléanat s oslím mlékem 100g - Jasmínové

Toto ultrajemné mýdlo s oslím mlékem, bambuckým máslem a lilií vám při každodenním používání zaručí výjimečnou hebkost. Používejte na obličej i tělo. Nedráždí a zanechává pokožku hebkou a bez pocitu napnutí, s jemnou a svěží vůní. Jeho jemná pěna obohatí každý váš den.

Certifikováno ECOCERT.
99,4% složek je přírodního původu, 83,5% pochází z ekologického zemědělství.

Dermatologicky testováno. Netestováno na zvířatech.

Složení: Sodium Palmate *, sodium palm kernelu *, Aqua, Lactis lipidy *, Parfum (100% přírodní), Jasminum grandiflorum flowers wax, Butyrospermum Parkii *, Glycerin (rostlinný) *, Mica, Cl 77891, tocopherol, Sodium chloride, Sodium hydroxide, Tetrasodium glutamátu diacetát, CITRONELLOL, linalool.
 * Z ekologického zemědělství

Mýdlo Oléanat s oslím mlékem 100g - Slaměnkové 

Toto ultrajemné mýdlo s oslím mlékem, bambuckým máslem a slaměnkou vám při každodenním používání zaručí výjimečnou hebkost. Používejte na obličej i tělo. Nedráždí a zanechává pokožku hebkou a bez pocitu napnutí, s jemnou a svěží vůní. Jeho jemná pěna obohatí každý váš den.

Něco o slaměnce:
Slaměnka je známá jako věčná nebo nesmrtelná rostlina, protože i po usušení si rostlina zachovává svůj tvar a květiny žlutou barvu. Nazývá se také Slaměnka nesmrteľka. Pochází ze Středomoří. Květy slaměnky se sbírají ráno a destilují se na místě ještě týž večer, aby bylo možné získat co nejvíce vzácných složek.

Esenciální olej ze slaměnky - unikátní jsou jeho vlastnosti bránící srážení krve, díky čemuž se používá při léčení rozsáhlejších pohmožděnin vedoucích k hematomem. V kombinaci s jeho protizánětlivými účinky na žíly je tento olej prospěšný v případech, kdy zánět a degenerace žil vedou k utváření krevních sraženin.
Tento olej je také vhodný na svalové problémy a bolesti při revmatické artritidě. Pro své hojivé účinky se v kombinaci s jinými esenciálními oleji využívá iv kosmetice při péči o zanícenou a ekzematickou pokožku.

Na psychické úrovni olej ze slaměnky uvolňuje a osvěžuje oblast solar-plexu, odstraňuje napětí vzniklé ze snahy mít vše pod kontrolou a deprese vzniklé z dlouhotrvající frustrace. Pomáhá rozvázat uzel ležící hluboko v duši tím, že nám navrátí schopnost soucitu nejen s ostatními, ale především se sebou samým.

Podle řecké legendy ztroskotal Odysseus na ostrově Pheacia, kde poznal krásnou dceru krále. Její krása byla připisována drahému zlatému oleji z květů slaměnky, kterým se natírala. Princezna dala Odyseovi lahvičku zázračného oleje, aby ji vyzkoušel. Když si natřel olejem tělo, znovu získal krásu a tělo poloboha a byl schopen pokračovat ve své cestě.

Certifikováno ECOCERT. 
99,4% složek je přírodního původu, 83,2% pochází z ekologického zemědělství.

Dermatologicky testováno. Netestováno na zvířatech.

Složení: Sodium Palmate *, sodium palm kernelu *, Aqua, Lactis lipidy *, Parfém (100% přírodní), Cl77492, Butyrospermum Parkii *, Helichrysum italicum * - Helianthus annuus seed oil *, Glycerin (rostlinný) *, Mica, Cl 77891, tocopherol , Sodium chloride, Sodium hydroxide, Tetrasodium glutamát diacetát, citral, d-limonene, linalool.
 * Z ekologického zemědělství

Mýdlo Oléanat s oslím mlékem 100g - S bílou lilií

Toto ultrajemné mýdlo s oslím mlékem, bambuckým máslem a bílou lilií vám při každodenním používání zaručí výjimečnou hebkost. Používejte na obličej i tělo. Nedráždí a zanechává pokožku hebkou a bez pocitu napnutí, s jemnou a svěží vůní. Jeho jemná pěna obohatí každý váš den.

Certifikováno ECOCERT. 
99,4% složek je přírodního původu, 82,7% pochází z ekologického zemědělství.

Dermatologicky testováno. Netestováno na zvířatech.

Složení: Sodium Palmate *, sodium palm kernelu *, Aqua, Lactis lipidy *, Parfum (100% přírodní), Lilium candidum / Helianthus annuus seed oil *, Butyrospermum Parkii *, Glycerin (rostlinný) *, tocopherol, Cl 77891, Mica, Sodium chloride , Sodium hydroxide, Tetrasodium glutamát diacetát, linalool, benzyl Benzoate.
* z ekologického zemědělství

Mýdlo Oléanat s oslím mlékem 100g - S královskou růží

Toto ultrajemné mýdlo s oslím mlékem, bambuckým máslem a královskou růží vám při každodenním používání zaručí výjimečnou hebkost pokožky. Můžete ho použít jak na tělo, tak i na obličej.  Nedráždí a zanechává pokožku hebkou a bez pocitu napnutí, s jemnou a svěží vůní. Jeho jemná pěna obohatí každý váš den.. Růže pleť tonizuje a je vhodná pro zralou pleť.. 
Dermatologicky testováno.. 
Certifikováno Ecocert. 
99,4% složek je přírodního původu, 83,8% pochází z ekologického zemědělství..

Složení: Sodium palmate*, sodium palm kernelate*, aqua, Lactis lipida*, Parfum (100% přírodní), Butyrospermum parkii*, Linum usitatissinum seed oil*, Glycerin (rostlinný)*, Rosa Damascena*, Helianthus annuus seed oil*, mica, Cl77491, tocopherol, Cl77891, sodium chloride, sodium hydroxide, tetrasodium glutamate diacetate, citronello, geraniol 
 * z ekologického zemědělství


Značka: Oléanat