Společnost Aquameden se zabývá aplikovaným výzkumem a vývojem, ke kterému využívá nevšedních vlastností a možností lidského vědomí, a svým klientům nabízí poradenství a pomoc v oblasti nápravy a podpory zdraví. Hlavní specializací společnosti je zjišťování primárních příčin nemocí a souvislostí stojícími za následným vznikem zdravotních problémů.

Náprava a podpora klientova zdraví

Trápí vás zdravotní obtíže, vyzkoušeli jste téměř všechno, ale stále se jich nemůžete zbavit a cítíte se bezradní? Společnost Aquameden se specializuje na zjišťování primárních příčin nemocí a váš problém vám pomůže vyřešit. Zdravotní stav klienta je posuzován s ohledem na veškeré okolnosti, které jeho život provází. Dozvíte se informace o souvislostech, které ovlivňují váš zdravotní stav, a firma pro vás vypracuje komplexní návrh toho, jak nápravu vašeho zdraví řešit.

Geopatogenní zóny a jejich odrušení

Geopatogenní zóny, „dračí žíly“ nebo také Curryho pás: zóny, které na zdraví člověka pobývajícího v jejich poli můžou mít nepříznivý vliv. Eliminací geopatogenních zón se zabývá společnost Aquameden, a to pomocí špičkového zařízení EKOplus, který napomáhá k ochraně člověka, zvířectva i rostlinstva před těmito zónami. Problém nepříznivých vlivů se vás může týkat zejména v případě, že se stěhujete do nového bydlení či kanceláře, které před vámi již někdo obýval. Vyčistění prostoru od špatných energoinformačních polí vám spolehlivě zajistí, že se vám ve starém domě bude žít jako v právě postavené novostavbě. 

Odrušení zón