P & M Top Service s. r. o.: opravy a montáže vodovodních a topenářských soustav, Ledce

Společnost P & M Top Service s. r. o. se dlouhodobě zaměřuje na opravy a montáže vodovodních a topenářských soustav, a to zejména v rodinných a bytových domech. Pyšní se bohatými zkušenostmi v oblasti topenářských a instalatérských prací, stejně tak i v oblasti montáží tepelných čerpadel. Svým zákazníkům zajišťuje také prodej, montáže a servis kotlů.

Prodej a montáže tepelných čerpadel

Hledáte specializovanou firmu na tepelná čerpadla, která vám poradí s výběrem a zajistí kompletní montáž a zprovoznění? Obraťte se na společnost P & M Top Service se sídlem v Ledcích, která se zaměřuje na kvalitní švédská tepelná čerpadla značek NIBE a Regulus. V případě zájmu je schopna odborně namontovat tepelná čerpadla všech standardních typů a značek.

Dodávané typy čerpadel se vyznačují velmi tichým chodem, dlouhou životností a samozřejmě vysokou úsporou energie. Chcete-li se dozvědět o dalších výhodách a různých typech tepelných čerpadel, navštivte webovou stránku společnosti.

Instalatérské práce

Zmiňovaná firma se zaměřuje na všechny instalatérské práce, které zajišťuje zejména na území Plzeňského kraje. Postará se o vše od drobných oprav (vyčištění odpadů, výměna sifonu, oprava kohoutku) po rozsáhlejší instalatérské práce. Zajistí montáže sprchových koutů i van. Zaměřuje se také na montáže a výměnu zařizovacích předmětů – umyvadel, toalet, bidetů, vodovodních baterií, stejně tak i na dopojování kuchyňských spotřebičů a praček.

Topenářské práce

Další oblastí působení společnosti jsou odborné topenářské práce. Provádí topenářské práce, a to včetně prodeje, montáže, servisu a výměny kotlů na tuhá paliva. Realizuje také povinné kontroly technického stavu kotlů. Disponuje certifikací revizního technika tlakových zařízení, parních kotlů i kotlů horkovodních. Ať už plánujete realizaci novostavby, nebo rekonstrukci, a poohlížíte se po spolehlivé firmě v Plzeňské kraji, obraťte se právě na P & M Top Service.

Baobaby o.s. - slaměné domy, přírodní dětská hřiště

Hostišová 102, Zlín
+420 605 371 737
Zaměřujeme se na přírodní stavby - slaměné domy, takzvané rostoucí domy a přírodní dětská hřiště. Zabýváme se také vzděláváním, půjčujeme míchačky na hlínu pro ty, kteří si slaměné domy chtějí vyrobit svépomocí, nebo rozborem hlíny.

Dřevostavby Bajulus

Družstevní 1, 683 35 Letonice
+420 515 539 334
Zaměřujeme se na dřevostavby a jejich výrobu - jde o domy, jejichž konstrukce je vyráběna ze dřeva, tedy 100% obnovitelné suroviny. Realizujeme dřevostavby po celé České republice a stavíme domy jak typové (katalogové), tak zcela individuální dřevostavby dle požadavků jejich budoucích majitelů. Realizujeme nízkoenergetické dřevostavby, a to už v základním provedení, pro náročnější pak nabízíme rovněž pasivní domy - dřevostavby.

Fermacell GmbH

Žitavského 496, 156 00 Praha 5
Produkty ze sádrokartonu, cementovláknitého materiálu a příslušenství pro zdravé bydlení.

Jiří Maxera: geopatogenní zóny a jejich odstranění

Zemědělská 115, 687 24 Uherský Ostroh - Kvačice
Geopatogenní zóny jsou oblasti, kde došlo k narušení přirozeného prostředí půdy. Jedná se například o prameny vody, které vznikají působením zemské kůry, může jít ale také o geologické anomálie, tektonické poruchy, únik radonu apod. V těchto místech vznikají silné vibrace, které narušují prostor kolmo nad nimi a podílejí se na destrukci, ať už jde o postupný mechanický rozklad materiálů, nebo i zdraví, vztahů a psychiky. Škodlivé účinky geopatogenních zón jsou známy už po celá tisíciletí, stejně jako způsoby, jakými lze geopatogenní zóny změřit a odrušit.  Měření geopatogenních zón a jejich odrušení Jiří Maxera se zabývá měřením a odrušením geopatogenních zón a také poradenstvím v oblasti vlivu geopatogenních zón na lidské zdraví, mezilidské vztahy, životnost materiálů nebo psychiku lidí i zvířat. Pomůže vám zbavit se vleklých zdravotních potíží způsobených nevhodně umístěným nábytkem (např. postel nacházející se v geopatogenní zóně), doporučí dlouhodobá řešení na podporu duševního zdraví, vztahů a harmonizace vašeho bydlení. 

Pracujete na počítači? Chraňte si zrak před modrým světlem

ja mam na to zapnutu taku ochranu na monitore a na ociach mam ochranu s barner okuliarmi cez milicastore a su ...

Pracujete na počítači? Chraňte si zrak před modrým světlem

ja mam na to zapnutu taku ochranu na monitore a na ociach mam ochranu s barner okuliarmi cez milicastore a su ...

ACHÁT barvený troml

Každý kámen je originál, v některých detailech se může od…
Cena:
39

ACHÁT BOTSWANA náramek sekaný

Náramek  ze sekaných kousků achátu Botswana, navlečených na…
Cena:
49