Laskominy od Maryny

Obchod se sladkostmi známé blogerky Maryny z blogu Laskominy od Maryny najdete v příjemném obchůdku v centru Brna - na ulici Slovákova. Dáváte-li přednost často ne příliš tradičním cukrářským výrobkům, navštivte tuto brněnskou "cukrárnu". Otevřeno má každý všední den.

Cukrárna Světlá nad Sázavou vám osladí život!

Nádražní 27, 582 91 Světlá nad Sázavou
dorty - zákusky - cukroví - chlebíčky - chuťovky Cukrárna Světlá nad Sázavou vás zve na vynikající dortíky, zákusky a další cukrovinky, které rádi připravíme i na zakázku. Cukrárna nabízí pečené delikatesy i chuťovky studené kuchyně, jako obložené chlebíčky, saláty, aspikové dorty apod. Těšíme se na vaši návštěvu! Zdenka Vopěnková - Cukrárna Světlá nad Sázavou

Cukrárna Vizovice

Masarykovo nám. 414, 763 12 Vizovice
577 452 462
Cukrárna Vizovice spřáteleným podnikem vyhlášené vizovické restaurace U Tonka. Cukrárna svým  návštěvníkům nabízí velké množství domácích zákusků a dortů, ale také velmi oblíbenou točenou zmrzlinu. Zastavte se při své cestě do Vizovic v cukrárně, která neztratila kouzlo!

Mr. Coffee - kavárna, pražírna kávy Zlín

Soudní 5549, 760 01 Zlín
+420 608 555 013
Kavárna a pražírna kávy Mr. Coffee se nachází v centru města obuvi - Zlína - na Soudní ulici. Velmi rychle si mezi Zlíňany vydobyla pozici místa, kam rozhodně stojí za to přijít na dobrou kávu nebo si odnést zrnkovou kávu z jejich vlastní pražírny s sebou. Na výběr zde obvykle dostanete několik směsí a zkušená obsluha kavárny vám mileráda poradí s výběrem.

Cukrárna Zlíňanka

Zarámí 4077, 760 01 Zlín
+420 577 433 636
Zlíňanka je legendární zlínskí cukrárna, po dlouhá léta sídlící na Třídě Tomáše Bati u náměstí Míru. Nyní již několik let funguje na ulici Zarámí. Sortiment je tradiční - zmrzlinové poháry, čokoládová a vanilková točená zmrzlina, celá řada zákusků a mnoho dalšího. To vše si můžete vychutnat i na venkovní zahrádce/terase přímo před cukrárnou. V cukrárně WiFi zdarma.

Pracujete na počítači? Chraňte si zrak před modrým světlem

ja mam na to zapnutu taku ochranu na monitore a na ociach mam ochranu s barner okuliarmi cez milicastore a su ...

Pracujete na počítači? Chraňte si zrak před modrým světlem

ja mam na to zapnutu taku ochranu na monitore a na ociach mam ochranu s barner okuliarmi cez milicastore a su ...

ACHÁT barvený troml

Každý kámen je originál, v některých detailech se může od…
Cena:
39

ACHÁT BOTSWANA náramek sekaný

Náramek  ze sekaných kousků achátu Botswana, navlečených na…
Cena:
49