Chcete mít nečerstvější informace o tom, co se děje na českém i světovém knižním trhu? Zajímají vás informace o nově vydaných titulech, pořádaných akcích či výročích nebo si chcete přečíst nejnovější recenze knih? Pak navštivte internetový Deník KNIHY, který své čtenáře informuje o aktuálním dění na knižním trhu již od roku 1991. Internetový deník přináší čerstvé informace ze světa literatury, pravidelně vydává také Týdeník KNIHY v elektronické formě.

Informace o dění na knižním trhu

Český i světový knižní trh je dynamický, rychle se vyvíjí a neustále přináší nové tituly, které by neměly uniknout žádnému zapálenému čtenáři. Pokud chcete mít přehled o tom, co se ve světě literatury děje, staňte se pravidelnými čtenáři internetového Deníku KNIHY. Internetový portál informuje každý den o nově vydaných i plánovaných titulech, přináší recenze knih a další užitečné informace. Deník KNIHY mapuje aktivity všech českých nakladatelství, takže vám neunikne žádná plánovaná novinka.

Recenze, výročí i knižní akce

Deník KNIHY neinformuje své čtenáře jen o samotném vydávání nových titulů, snaží se mapovat svět knih a knižního trhu jako takového. Proto pravidelně přináší i zajímavé recenze knih, upozorňuje na významná výročí autorů, v neposlední řadě přináší i pozvánky na zajímavé knižní a literární akce po celé ČR. Pokud vás některý z titulů zaujme, můžete si jej rovnou jednoduše objednat a nechat zaslat domů.

Týdeník KNIHY

Kromě každodenních aktualizací na internetových stránkách Deníku KNIHY můžete odbírat i elektronický Týdeník KNIHY. K jeho odběru se můžete zdarma přihlásit na webu deníku. Každý týden vám bude do e-mailové schránky doručen týdeník v elektronické podobě, ve kterém si přečtete shrnutí novinek na knižním trhu, ale také rozhovory se spisovateli a další zajímavé informace ze světa literatury.