Ordinace pediatra Brno – Starý Lískovec, ve které ordinuje zkušený praktický lékař pro děti a dorost doc. MUDr. Lubomír Kukla, CSc. je skvělým řešením komplexní zdravotní péče pro děti všech věkových kategorií. Ordinaci navštěvují pacienti nejen z této brněnské městské části, ale také ze čtvrtí Nový Lískovec, Kohoutovice nebo Bohunice, i těch vzdálenějších.

Přijímáme nové pacienty, kontaktujte nás na tel.: +420 723 857 773!

Dětský lékař Brno zajišťující preventivní prohlídky i očkování

Dětský lékař pro děti a dorost zajišťuje dětem preventivní i léčebnou péči a součástí poskytovaných úkonů je samozřejmě také poradenství a aplikace povinných i nepovinných očkování. Jedno z takovýchto očkování, které dětský lékař poskytuje, je očkování proti rakovině děložního čípku. To je aktuálně pro dívky od 13 do 14 let hrazeno zdravotními pojišťovnami. V případě zájmu proto doporučujeme se objednat.

Dobrý pediatr Brno – Starý Lískovec

Ordinaci pediatra doc. MUDr. Lubomíra Kukly, CSc. najdete na adrese Kurská 2, Brno – Starý Lískovec, přímo naproti supermarketu Albert. Místo je pohodlně dostupné jak autem, tak MHD – tramvají i autobusem. Z tramvajových linek sem pohodlně dorazíte linkami 6 a 8 (zastávka Dunajská), z autobusů pak můžete využít linky 69 (zastávka Dunajská) nebo 401 a 402 (zastávka Kurská).

Ordinační hodiny:

Po: 7:30 – 13:00
Út: 7:30 – 18:00
St: 7:30 – 13:00
Čt: 7:30 – 12:00
Pá: 7:30 – 13:00

Registrovaným pacientům v případě potřeby poskytujeme konzultace zdravotního stavu kdykoli na tel.: +420 723 791 484. 

Dětský lékař přijímající nové pacienty

Pediatr doc. MUDr. Lubomír Kukla, CSc. stále přijímá do péče nové pacienty – možné je tedy  tomuto dětskému lékaři registrovat jak novorozence, tak starší děti i adolescenty. U novorozenců doporučujeme rodičům telefonickou domluvu s ordinací s určitým předstihem již v průběhu těhotenství a následné kontaktování dětského lékaře po porodu. 

Dobrý pediatr Brno

Můžete se podívat i na Facebook!