Oprava harmonik i oprava akordeonů kvalitně a rychle

Karel Elicar se již řadu let zabývá profesionální opravou hudebních nástrojů. Oprava harmonik, akordeonů nebo oprava heligonky již nebude problém, který zatíží vaši peněženku nebo zabere spoustu času. Ke každému hudebnímu nástroji přistupuje Elicar s respektem a profesionální péčí. V nabídce je ladění, ozvučení i běžná oprava za skvělé ceny a rychlý přístup.

Profesionální oprava harmonik a oprava akordeonů

Pokud máte doma jeden z těchto hudebních nástrojů, který potřebuje dostat do formy, Karel Elicar je tu právě pro vás. V nabídce je ta nejkvalitnější oprava harmonik i oprava akordeonů. Dlouholeté zkušenosti zaručují každému zákazníkovi perfektní a profesionální opravu. V nabídce je ladění a vyčištění všech druhů harmonik, běžné opravy i kompletní generálka. Objednat si můžete:

  • běžné ladění a vyčištění harmonik i akordeonů
  • generálku ladění
  • seřízení klaviatury
  • opravy nových měchů
  • výměna klapek
  • utěsnění nástroje
  • povrchové úpravy a nástřiky

Oprava heligonky - kvalitní práce za rozumné ceny

Starou heligonku ještě nemusíte házet do popelnice. Stačí ji donést do opravny, kde šikovné ruce promění na první pohled nepoužitelnou heligonku opět v krásný hudební nástroj. Oprava heligonky zahrnuje nejen ladění a běžné opravy, ale také kompletní proměnu nástroje v nádhernou heligonku, se kterou budete zase těšit sebe i přátele krásnou hudbou při jakýchkoliv příležitostech.

Oprava harmonik, akordeonů i oprava heligonky je k dispozici ve Strašicích, Rokycanech i Plzeňském kraji. Po domluvě je možné provést opravy hudebních nástrojů i v ostatních krajích. Servis provede Karel Elicar vždy profesionálně, rychle, kvalitně a za dobré ceny, vždy k nejvyšší spokojenosti zákazníka.

Hudební nástroje Romi & Petr Vítek Zlín

Santražiny 3061, 760 01 Zlín
+420 603 323
Prodejna hudebnin ve Zlíně přináší svým zákazníkům široké spektrum hudebních nástrojů od kytar po bicí a klávesové nástroje. Najdete zde také stojany a veškeré potřebné příslušenství k hudebninám.

B & H music - hudební nástroje Plzeň

Americká 62, 301 00 Plzeň
+420 603 811 289
Specializovaná prodejna hudebních nástrojů fungující už od roku 1998 poskytuje širokou nabídku hudebnin. Naši provozovnu najdete přímo v centru města Plzeň, nakoupit hudebniny je možné pohodlně z domova také prostřednictvím e-shopu.

Hudební nástroje Bohumín

Na Úvoze 372, 635 52 Bohumín - Záblatí
+420 724 643 584
Prodej hudebních nástrojů a provoz specializovaného e-shopu. V nabídce máme hudebniny všech typů: kytary, basové kytary, klávesy, bicí, dechové nástroje, smyčcové nástroje a další včetně bazarových kusů.

Hudební nástroje Liberec - Roudnický

Hanychovská 92/47, 460 01 Liberec
+420 603 220 600
V prodejně Hudební nástroje Roudnický v Liberci a na e-shopu hudebnishop.cz najdete širokou nabídku hudebnin a příslušenství, stejně jako užitečné informace ve formě článků o hudebních nástrojích.

Pracujete na počítači? Chraňte si zrak před modrým světlem

ja mam na to zapnutu taku ochranu na monitore a na ociach mam ochranu s barner okuliarmi cez milicastore a su ...

Pracujete na počítači? Chraňte si zrak před modrým světlem

ja mam na to zapnutu taku ochranu na monitore a na ociach mam ochranu s barner okuliarmi cez milicastore a su ...

ACHÁT BOTSWANA náramek sekaný

Náramek  ze sekaných kousků achátu Botswana, navlečených na…
Cena:
49

ACHÁT barvený troml

Každý kámen je originál, v některých detailech se může od…
Cena:
39