Wellness a relaxační zóna hotelu Alpenhof

Pobyt na horách je nejen o aktivním pohybu a překonávání překážek. Ubytování v rakouských Alpách nabízí také prostor pro odpočinek a relaxaci. Krásná příroda, dechberoucí výhledy a čistý vzduch v oblasti Semmering vás přivedou na jiné myšlenky a hotelové wellness uvolní celé vaše tělo i mysl.

Wellness uvolní celé tělo a dodá síly k dalšímu sportování

Hledáte-li ubytování v rakouských Alpách, vyzkoušejte hotel Alpenhof Semmering. Kromě nadstandartního ubytování a služeb nabízí také dokonalé wellness zázemí pro všechny, kteří preferují klidnou dovolenou a relaxaci, nabídku wellness ale ocení i sportovci toužící po zaslouženém odpočinku.

Relax centrum hotelu je bohatě vybaveno tak, aby si svou formu odpočinku vybral opravdu každý. Svůj den relaxace a uvolnění můžete začít v některé ze saun, které hotel nabízí. Infrasauna prohřeje celé vaše tělo a pozitivně působí na vaše zdraví. Infračervené paprsky proniknou do hloubky svalových tkání a tělo se přirozeně uvolní. Tradiční finská suchá sauna výborně působí jako prevence proti chorobám, pocením navíc z těla odplavujete škodlivé toxiny. Zchladit se můžete v krásném velkém hotelovém bazénu, odkud se vám naskytne výhled do okolních lesů, a vaši welness kúru můžete zakončit příjemnou masáží ve vodním masážním boxu.

Relaxační zónu využijete nejen ve špatném počasí

Ubytování v rakouských Alpách v hotelu Alpenhof ale nabízí i další možnosti relaxace, které využijete zejména v případě špatného počasí. Déšť, mlha nebo prudký vítr mohou snadno překazit plány na výšlap nebo lyžování, ani v takovém případě ale nemusíte zoufat. V relax centru hotelu si s přáteli či rodinou můžete zahrát kulečník, šipky nebo stolní fotbal. Pokud preferujete aktivnější pohyb, k dispozici vám jsou dva stoly pro stolní tenis nebo mini fitness studio, které je pro hotelové hosty zcela zdarma. Veškeré volnočasové vyžití se nachází v příjemném prostředí hotelu, odkud z oken můžete hledět do hustých lesů oblasti Semmering.