Na okraji Pardubic poblíž lesa se přibližně 6 kilometrů od hlavního vlakového a autobusového nádraží nachází rozsáhlý komplex hotelu a ubytovny Hůrka. Zajišťuje ubytování až pro několik set hostů, kteří mají na výběr z několika typů hotelových pokojů i vícelůžkových pokojů v ubytovně. Hotel Hůrka je oblíbeným ubytovacím zařízením pro rodiny, páry, jednotlivce, firmy i skupiny osob. K dispozici jsou i rodinné pokoje, za mírný poplatek se můžete ubytovat i s domácím mazlíčkem. Při poznávání Pardubic a přilehlých turisticky vyhledávaných míst vám hotel zajistí adekvátní zázemí a příjemné ubytování.

Vyberte si z mnoha typů pokojů

Podle svých požadavků a preferencí máte na výběr hned z několika typů pokojů. K dispozici jsou dvou, tří i čtyřlůžkové pokoje včetně rodinného, stejně tak i vícelůžkové pokoje ubytovny dostupné za příznivé ceny. Hotelové pokoje jsou vybavené ústředním topení a nábytkem odpovídajícím běžnému standardu. Na pokojích je k dispozici i televize, varná konvice, mikrovlnná trouba a sprchový kout s WC. Samozřejmostí je připojení k internetu prostřednictvím bezdrátové Wi-Fi sítě. Hotel nabízí také bezbariérové ​​pokoje s posezením.

Shodným způsobem jako hotel jsou zařízené a vybavené i ubytovny. Rozdíl je pouze ve větším počtu vícelůžkových pokojů. Pokud do hotelu či ubytovny přijedete autem, můžete zdarma zaparkovat přímo před komplexem. Nedaleko hotelového areálu se nachází i zastávky MHD, a tak se snadno dostanete i do centra Pardubic. Na dosah ruky je také pošta, bankomat nebo obchodní centrum.

Užijte si dovolenou v Pardubicích

Pardubice patří mezi turisticky vyhledávaná města, která se proslavila jedinečnou architekturou. Ve městě narazíte na řadu historických i architektonicky hodnotných památek, ať už jde o zámek nebo kostel Zvěstování Panny Marie. V celém Pardubickém kraji je k vidění řada zajímavých míst, která ocení i rodiny s dětmi. Skvělým výchozím bodem pro strávení ničím nerušené dovolené je právě krajské město a v něm situovaný hotel Hůrka.

Hotel Hůrka

www.hotel-hurka.cz

Bílé Předměstí 1039
Pardubice 530 02

Recepce: +420 466 263 549
Mobil: +420 606 626 408

E-mail: recepce@hotel-hurka.cz