Detoxikační pleťová maska

EnteFace - pleťové masky, které čistí, omlazují, vyživují a zároveň detoxikují. Jejich jedinečné složení, které obsahuje cenné oleje, detoxikační gel anebo výtažky z rostlin, z nich dělá špičkový produkt v péči o pleť. EnteFace si oblíbila si již řada klientek, které silné účinky těchto pleťových masek potvrzují. Výsledkem EnteFace je čistá, pružná a zářivá pleť.

Čistící pleťová maska s prověřenými účinky

Naše pleť je každodenně namáhaná. Podepisují se na ní toxiny, smog i stres. Vlivem škodlivých látek je pleť unavená a nezdravá. Aby naše pleť byla čistá a zářivá, musíme jí k tomu dopomoci. Zdravá pokožka je totiž nedílnou součástí našeho celkového zdraví. A navíc je obličej jednou z prvních věcí, čeho si na nás okolí všimne. Čistící pleťová maska EnteFace má okamžitý účinek. Pleť hydratuje a hydrataci v ní dlouhodobě udržuje. Pokožku regeneruje, detoxikuje a zklidňuje. A v neposlední řadě dodává vyživující látky. Řada klientek popisuje také vypnutí pleti a ustoupení vrásek.

Pleťové masky EnteFace od Bioline s jedinečným složením

Za silnými účinky pleťové masky EnteFace stojí unikátní složení, které zohledňuje všechny potřeby naší pleti. Co ji dělá jedinečnou, je především detoxikační gel Enterosgel®, který také pochází od společnosti Bioline. Ten pleť zbavuje toxinů a dalších škodlivých látek. Dále maska obsahuje čištěnou vodu z Lázní Jeseník. Regeneraci a vyživení pokožky zajišťuje Argania Spinosa Kernel Oil. O hydrataci se stará Macadamia Integrifolia Seed Oil, který pokožku udrží vláčnou a pružnou. Zároveň pokožku vyhlazuje a zpomaluje proces jejího stárnutí. Výtažky z aloe vera pleť hydratují a zvláčňují. Podobně účinkuje i Panthenol, který navíc pomáhá s akné a slunečním zářením. A v neposlední řadě obsahuje pleťová maska Allantoin, který pleť zklidňuje a zamezuje tvorbě vrásek.

Jak se čistící pleťová maska EnteFace používá?

Pleť vyčistíme a osušíme. Naneseme na ni dostatečnou vrstvu pleťové masky. Snažme se, aby byla vrstva rovnoměrná. Čistící pleťová maska by měla působit 20 minut. Poté ji jednoduše smyjeme teplou vodou. Pro co nejlepší účinky aplikujme masku každé tři dny.

Prospěšné látky, které nám EnteFace dodává:

  • selen
  • zinek
  • vitamíny E, A a B
  • bio-aktivní látky a minerály
  • mastné kyseliny
  • antioxidanty