Společnost Autobusy Vyskočil s.r.o. se specializuje na zajištění autobusové dopravy po ČR i zahraničí. Mimo to nabízí i služby autoškoly. Zajišťuje výcvik a školení řidičů skupiny AM, A1, A, B, C, D a E. V případě zájmu zajistí i odborné školení či kondiční jízdy. Ať už máte zájem o zajištění služeb přepravy osob, nebo chcete získat řidičské oprávnění, obraťte se na firmu se sídlem ve městě Sokolov.

Autobusová doprava Sokolov

Společnost Jiřího Vyskočila se specializuje na zajištění vnitrostátní i mezinárodní autobusové přepravy osob. Autobusová doprava je zajištěna běžnými autobusy nebo mikrobusy. Společnost disponuje rozsáhlým vozovým parkem, všechny vozy jsou vybaveny klimatizací, toaletou, chladničkou či kávovarem.

Autobusová doprava je zajišťována zkušenými řidiči s mnohaletou praxí. Jsou vždy elegantně oblečeni a ke svým pasažérům se chovají vstřícně a slušně. Firma zajišťuje své služby pro klienty z města Sokolov i širokého okolí. Provozuje dopravu včetně transferů, okružních jízd, školních a fakultativních výletů, přepravu na svatby a podobně.

Autoškola a školení řidičů

Společnost ze Sokolova uplatňuje své zkušenosti v oblasti řízení vozidel i v rámci své autoškoly. Autoškola nabízí výcvik řidičů skupin AM, A1, A, B, C, D i E. Dále organizuje školení řidičů ke zdokonalování odborné způsobilosti a nabízí i kondiční jízdy pro ty, kteří za volant neusedli delší dobu. Při výcviku pro své žáky jezdí a snaží se přizpůsobit jejich časovým možnostem.