Kvalitní stravování je pro růst a vývoj psů stejně důležité jako pro nás. Na trhu jsou přitom k dispozici granule pro psy a konzervy v různých cenových kategoriích, které se výrazně odlišují svým složením. Řada produktů neodpovídá potřebám psů a způsobuje zhoršení kondice či zdravotního stavu. Internetový obchod UPejska.cz a kamenná prodejna v Praze 7 se zaměřuje na prodej kvalitního krmiva pro psy. Kromě granulí dodává i chovatelské pomůcky a krmivo pro jiná zvířata.

Holistická a hypoalergenní krmiva

Holistická krmiva jsou navržena s ohledem na vyvážený příjem potravy. Obsahují základní živiny a další látky, díky kterým je krmení plnohodnotné. V kvalitních holistických krmivech jsou obsaženy vitamíny, minerální látky i mastné kyseliny. Obchod UPejska.cz se specializuje na prodej nekomerčních vysoce kvalitních krmiv světových výrobců.

V nabídce naleznete krmiva značek ACANA, ARDEN GRANGE, ARTEMIS, ANNAMAET, ANF, BARKING HEADS, BARDOG, MARP HOLISIC A NATURAL a řadu dalších. Tyto produkty si získaly přízeň zkušených chovatelů po celém světě. Granule pro psy jsou současně hypoalergenní a neobsahují umělá dochucovadla.

 

upejska_logo_new

Granule pro psy s vysokým obsahem masa

Základem kvalitního krmiva pro psy je vysoký obsah masa. Pes potřebuje v potravě přijímat ve velké míře bílkoviny. Zatímco levné granule obsahují masa jen minimum a absolutně neodpovídají potřebám zvířete, holistická krmiva s vysokým obsahem masa tento požadavek bez problémů splňují. Vyberte si granule pro psy s vysokým obsahem jehněčího, kuřecího, vepřového i hovězího masa.

Novinky na trhu a dodávka než štěkne „haf“

Internetový obchod UPejska.cz s kamennou prodejnou klade důraz na sledování aktuálních trendů a novinek. Vzhledem k tomu, že se trh s holistickými krmivy neustále rozšiřuje a vyvíjí, je aktuálnost velmi důležitá. Obchod vnímá přání svých klientů a v případě potřeby vyhoví i netradičním a náročným požadavkům. Naprostou většinu granulí a krmiva drží skladem. Váš mazlíček si tak na kvalitním krmivu pochutná už pár dní po provedení objednávky. 

Pokud dáváte přednost přímému nákupu před internetovým, navštivte kamennou prodejnu UPejska.cz v Praze 7 na ulici Komunardů. Obchod je propojen s e-shopem, objednané zboží si tak můžete osobně vyzvednout. Přijďte si prohlédnout jednotlivé typy granulí a poraďte se se zkušeným personálem, který vám s výběrem rád pomůže. V obchodu pracují odborníci, kteří se řadu let chovem zabývají, a láska ke zvířatům z nich přímo vyzařuje.