MUDr. Jiří Voltr – kožní lékař Plzeň

Trápí vás konkrétní kožní problém nebo se jen chcete preventivně poradit v oblasti péče o pleť a pokožku? Kožní lékař MUDr. Jiří Voltr zajišťuje v dermatologické ordinaci v Plzni veškeré služby, související s léčbou kožních a pohlavních chorob. Poskytuje také služby estetické dermatologie, v rámci které provede peeling či odstraňování vrásek a jizev.

Léčba kožních a pohlavních onemocnění

Ať už vás trápí kožní či pohlavní onemocnění z dlouhodobého či krátkodobého hlediska, navštivte dermatologii v Plzni a o možných řešeních se poraďte. Kožní onemocnění může být způsobeno jen alergickou reakcí, ale ve vážnějších případech může přerůst do stavů ohrožujících život. Proto návštěvu kožního lékaře zbytečně neodkládejte.

MUDr. Jiří Voltr poskytuje služby dermatovenerologie. Postará se o ošetření drobných rozšířených žilek, vyšetří mateřská znaménka, pomůže při řešení akné či odstraňování bradavic. Pacienta seznámí s možným postupy léčby a doporučí nejvhodnější řešení. Vždy jedná diskrétně a vstřícně.

Estetická dermatologie

Kožní lékař v Plzni pomáhá odstraňovat také estetické vady pleti a pokožky. Provádí odborný chemický peeling, plazmatickou terapii pro regeneraci pokožky i mikrojehličkování. Mikrojehličkování patří mezi novou indukční terapii, která podporuje tvorbu kolagenu. Jedná se o jednu z mála procedur vhodných pro všechny typy pleti. Používá se na krku, dekoltu, rukou i tenké pleti a okolí víček. V případě zájmu o navštívení plzeňské dermatologie se objednejte předem.

Kožní lékař Plzeň

Pracujete na počítači? Chraňte si zrak před modrým světlem

ja mam na to zapnutu taku ochranu na monitore a na ociach mam ochranu s barner okuliarmi cez milicastore a su ...

Pracujete na počítači? Chraňte si zrak před modrým světlem

ja mam na to zapnutu taku ochranu na monitore a na ociach mam ochranu s barner okuliarmi cez milicastore a su ...

ACHÁT BOTSWANA náramek sekaný

Náramek  ze sekaných kousků achátu Botswana, navlečených na…
Cena:
49

ACHÁT barvený troml

Každý kámen je originál, v některých detailech se může od…
Cena:
39