Atom UB, s.r.o. – Lékárna U Kašny

Malé soukromé lékárny mají i v dnešní době své pevné místo v lékárenském odvětví. Profesionální personál zajistí kromě samotného výdeje léčiv a prodeje zdravotnických potřeb i odbornou pomoc a osobitý přístup ke klientovi. Takovou lékárnu naleznete i v Uherském Brodě. Lékárna pomáhá pacientům již od roku 1993 a zakládá si na tradiční úloze lékárny jako profesionálního odborníka na přípravu a výdej léků. 

Výdej léků a doplňkový prodej

Lékárna U Kašny se stará o maximální pokrytí sortimentu a kromě prodeje a výdeje léků a léčiv nabízí i rozsáhlý doplňkový prodej. V nabídce naleznete zdravotní pomůcky, roušky, rukavice, stříkačky a další zdravotnický materiál, ale třeba i kosmetiku, bylinky a léčivé čaje. Lékárna v Uherském Brodě se specializuje také na léčiva pro alergiky a na oční přípravky, a to včetně jejich přípravy. Zdravotní obuv Uherský Brod

Lékárna v Uherském Brodě

Specializace v různých oborech

Personál lékárny spadající pod společnost Atom UB disponuje profesionály, kteří se vyznají v různých oborech. V rámci odborného poradenství se lékárna věnuje péči o nohy, a to od kosmetických přípravků, pedikérských potřeb, až po rehabilitační pomůcky a zdravotní obuv. Rovněž poradí v oblasti speciální výživy, ať už pro kojence, těžce nemocné či osoby s celiakií. Zákazníkům nabízí možnost bezplatné 15minutové konzultace zdravotního stavu mezi čtyřma očima. 

Přátelský tým farmaceutických odborníků

Hlavním cílem lékárny v Uherském Brodě je pečlivý a vstřícný přístup ke svým zákazníkům. O splnění jejich potřeb a přání se stará přátelský stabilní tým farmaceutických odborníků. Lékárna rovněž chápe možnosti využití moderních prostředků komunikace a se svými klienty je s nimi v kontaktu prostřednictvím eshopu či facebookové stránky. Svým klientům nabízí také zákaznickou SEN.ZA kartu pro výhodnější nakupování.

Otvírací doba: Po- Pá : 17 : 30 , so : 7:30 - 11

Najdete nás i na facebookových stránkách

Mgr. Jiřina Mordačíková

Jindřichova 337, 40505 Děčín IX - Bynov
412544356
Lékárna.

AESCULUS v.o.s.

Evropská 1566/41, 35002 Cheb
Chebská lékárna nabízí kromě prodeje léků, zdravotnického materiálů a veterinárních přípravků také odborné poradenství. Lékárna v Chebu poskytuje také nadstandardní služby, jako je měření tlaku, pomoc při odvykání kouření atd. V sortimentu najdete léky, homeopatika, bylinné čaje, zdravotnické pomůcky a techniku, zdravotní obuv, dětskou výživu i potřeby pro veterinární léčbu.

Pharma 2, a.s.

Wilsonova 300/8, 11000 Praha 1
Komplexní služby lékárny hned na třech místech v Praze (Nové Město, Vinohrady a Suchdol). V pestrém sortimentu najdete vše od léků, zdravotnických potřeb a materiálu, přes bylinné směsi a čaje, až po hygienické potřeby a dětskou výživu. Lékárny jsou otevřeny každý den kromě neděle.

Svitavská nemocnice, a.s.

Kollárova 7, 56825 Svitavy
Služby:|-nemocnice|-lékárna.

Pracujete na počítači? Chraňte si zrak před modrým světlem

ja mam na to zapnutu taku ochranu na monitore a na ociach mam ochranu s barner okuliarmi cez milicastore a su ...

Pracujete na počítači? Chraňte si zrak před modrým světlem

ja mam na to zapnutu taku ochranu na monitore a na ociach mam ochranu s barner okuliarmi cez milicastore a su ...

ACHÁT barvený troml

Každý kámen je originál, v některých detailech se může od…
Cena:
39

ACHÁT BOTSWANA náramek sekaný

Náramek  ze sekaných kousků achátu Botswana, navlečených na…
Cena:
49