Lékárna BONA: Moderní kamenná i internetová lékárna, Dolní Poustevna

Ať už dáváte přednost internetovému nákupu zdravotnických potřeb, nebo raději navštěvujete kamenné prodejny, lékárna BONA naplní vaše očekávání. Lékárna zajišťuje jak internetový, tak přímý prodej lékárenského sortimentu. Lékárna BONA byla otevřena v roce 2009 v obci Dolní Poustevna a od počátku své činnosti se zaměřuje nejen na prodej, ale také na odborné poradenství. Sortiment se neustále rozšiřuje a v současné době zahrnuje více než 20 tisíc položek.

Internetová lékárna BONA

Potřebujete nakoupit volně dostupná léčiva, kosmetiku, doplňky stravy nebo zdravotnický materiál? Nemusíte chodit do lékárny, vše potřebné si objednejte z pohodlí svého domova a za výhodnější cenu. Za pár dní už budete mít doma balíček potřebného materiálu nebo léčiv.

Internetová lékárna BONA nabízí svým zákazníkům rozsáhlý sortiment, který v současné době čítá na 20 000 položek. Vybrané zboží vám bude doručeno do 48 hodin od objednávky. Lékárna nabízí mimo jiné i kvalitní zdravotní obuv SANTÉ či JASNÝ, potraviny bez cukru či dětskou výživu a kosmetiku. Vybere si opravdu každý.

Lékárna Dolní Poustevna

Dáváte přednost osobní návštěvě lékárny? Lékárna BONA sídlí v obci Dolní Poustevna a po celou dobu svého působení klade velký důraz na komunikaci se zákazníky. Pokud navštívíte lékárnu, můžete se spolehnout na odborné poradenství, které je součástí komplexní lékárenské léče. Zkušení lékárníci vám pomohou s výběrem zdravotnického materiálu, doplňků stravy, léčiv i kosmetiky. Prostory lékárny v obci Dolní Poustevna jsou vkusně a moderně zařízené. Čas strávený v lékárně si můžete zpříjemnit pohledem na obrazy malíře Bohuslava Vágnera, které zdobí stěny lékárny.

Léčiva, doplňky stravy i zdravotnický materiál

Jedním z cílů lékárny BONA je zajistit co nejširší nabídku sortimentu z různých oblastí. Lékárna neustále navazuje kontakty s novými dodavateli a reaguje na aktuální přání a požadavky klientů. Současně usiluje o to, aby naprostá většina produktů byla k dispozici skladem. Ať už potřebujete léčiva, doplňky stravy, kvalitní obuv, ortopedické pomůcky a jiný zdravotnický materiál, nahlédněte do nabídky lékárny.

Mgr. Jiřina Mordačíková

Jindřichova 337, 40505 Děčín IX - Bynov
412544356
Lékárna.

AESCULUS v.o.s.

Evropská 1566/41, 35002 Cheb
Chebská lékárna nabízí kromě prodeje léků, zdravotnického materiálů a veterinárních přípravků také odborné poradenství. Lékárna v Chebu poskytuje také nadstandardní služby, jako je měření tlaku, pomoc při odvykání kouření atd. V sortimentu najdete léky, homeopatika, bylinné čaje, zdravotnické pomůcky a techniku, zdravotní obuv, dětskou výživu i potřeby pro veterinární léčbu.

Pharma 2, a.s.

Wilsonova 300/8, 11000 Praha 1
Komplexní služby lékárny hned na třech místech v Praze (Nové Město, Vinohrady a Suchdol). V pestrém sortimentu najdete vše od léků, zdravotnických potřeb a materiálu, přes bylinné směsi a čaje, až po hygienické potřeby a dětskou výživu. Lékárny jsou otevřeny každý den kromě neděle.

Svitavská nemocnice, a.s.

Kollárova 7, 56825 Svitavy
Služby:|-nemocnice|-lékárna.

Pracujete na počítači? Chraňte si zrak před modrým světlem

ja mam na to zapnutu taku ochranu na monitore a na ociach mam ochranu s barner okuliarmi cez milicastore a su ...

Pracujete na počítači? Chraňte si zrak před modrým světlem

ja mam na to zapnutu taku ochranu na monitore a na ociach mam ochranu s barner okuliarmi cez milicastore a su ...

ACHÁT BOTSWANA náramek sekaný

Náramek  ze sekaných kousků achátu Botswana, navlečených na…
Cena:
49

ACHÁT barvený troml

Každý kámen je originál, v některých detailech se může od…
Cena:
39