Chystáte se stavět venkovní altán, pergolu nebo jinou dřevěnou konstrukci? Pak nepodceňte výběr kotvicích prvků a tesařského kování, které zásadním způsobem ovlivňuje stabilitu a kvalitu celé konstrukce. Své o tom ví společnost Metal Foming s.r.o., která je na českém trhu významným výrobcem a dodavatelem tesařského kování.

Certifikované tesařské kování

Tesařské kování od české společnosti Metal Forming s.r.o. patří mezi osvědčené výrobky, které našly své uplatnění na mnoha dřevěných konstrukcích. Některé kování je certifikováno podle evropského technického schválení ETA. Výrobky vynikají také po stránce korozní odolnosti, která odpovídá normě DIN 55928, díl 8. Pokud při stavbě pergoly nebo jiné dřevěné stavby sáhnete právě po výrobcích od společnosti Metal Forming, budete mít záruku odolnosti a maximální životnosti. Díky vysoké kvalitě produktů využívají tesařské kování od zmiňovaného výrobce profesionální řemeslníci z celé republiky. Přidejte se k nim i vy.

Kování pro výrobu pergol i altánů

Tesařské kování je předurčeno pro výrobu pergol, altánů a jiných staveb ze dřeva, které jsou umístěné v exteriéru, a jsou tak vystaveny náročných přírodním vlivům. V nabídce produktů firmy Metal Forming s.r.o. naleznete například kotevní prvky typu U, kotevní patky do betonu, spojovací desky nebo patky pilířů. Výrobky jsou zhotoveny z plechu nebo pásu měkké oceli a jsou opatřeny žárově zinkovanou povrchovou úpravou.

Důraz na kvalitu a rychlost dodání

Vzhledem k mnohaletým zkušenostem v oblasti výroby tesařského kování dosahují výrobky společnosti Metal Forming té nejvyšší možné kvality, kterou oceňují mnozí zákazníci z celé ČR. Společnost klade důraz také na rychlost dodání a individuální přístup k zákazníkovi. Máte-li specifické požadavky a představy o kování a dalších výrobcích, neváhejte se na společnost obrátit se svými dotazy. Veškeré tesařské kování navíc můžete objednat online prostřednictvím internetového obchodu. Nabídka je průběžně doplňována o další typy kování v závislosti na poptávce a přáních zákazníků. Pravidelně se v nabídce objevuje i zboží v akci, díky kterému výrazně ušetříte.