Nedáte dopustit na chutné pivo připravované v českých minipivovarech? Pak za dobrým pivem vyrazte do pivovaru v Hukvaldech, kde se vaří už od roku 2013. Součástí minipivovaru je Hostinec U Štamgastů, ve kterém se místní pivo točí a kde se pravidelně pořádají gastronomické hody. Ať už potřebujete soudek či sud piva, nebo si chcete pochutnat na pivu přímo v místě výroby, navštivte restauraci a pivovar v Hukvaldech.

Minipivovar v Hukvaldech připravuje i pivní speciály

Výroba poctivého piva má v České republice mnohaletou tradici. V roce 2013 na ní navázali v minipivovaru Hukvaldy, kdy začali připravovat vlastní pivo. Ve varně pivovaru se vyrábí světlá a černá Hukvaldská dvanáctka, polotmavé čtrnáctka, na různá výročí se pak připravují zajímavé pivní speciály. Pokud chcete lahve, soudek či sud piva domů, na vlastní akci nebo do své hospody, obraťte se na hukvaldský pivovar, který pro vás vše potřebné připraví.

Restaurace se salónkem a venkovní zahrádkou

Nedílnou součástí minipivovaru je Hostinec U Štamgastů, ve kterém si na místním pivu pochutnáte. Ačkoliv nemá restaurace vlastní kuchyň, pravidelně zde pořádá tradiční gastronomické akce. Během roku se zde konají například tvarglové, gulášové či fazolové hody.

V prostorách hostince se nachází výčep s kulečníkem s kapacitou pro přibližně 35 hostů. Součástí restaurace je také salónek s kapacitou pro 30 osob, který je ideálním místem pro posezení s přáteli, ale také pro pořádání malých oslav a soukromých akcí. Příjemné letní osvěžení si pak vychutnáte na venkovní zahrádce s výčepem. Během jarních a letních měsíců je za restaurací v provozů příjemné posezení pod břízami. V jeho bezprostřední blízkosti se nachází hřiště na fotbálek, nohejbal, badminton či jiné kolektivní sporty. Navštivte minipivovar a hostinec v Hukvaldech a ochutnejte jedinečné pivo, za kterým přijíždí lidé z širokého okolí.