Psychiatrička MUDr. Markéta Dobrá se dlouhodobě zabývá odbornou lékařskou pomocí osobám s duševními problémy. Ve své ordinaci v Hrabyni nedaleko Opavy poskytuje psychiatrickou péči v celém spektru psychiatrických chorob. Úspěšně léčí psychotické a úzkostné poruchy i deprese a podílí se také na činnosti komunity U Dobré naděje v Beskydech. 

Léčba psychotických a úzkostných poruch i depresí

Hledáte v okolí Opavy psychiatra, který vás zbaví duševních problémů? MUDr. Markéta Dobrá působí v Hrabyni v okresu Opava a poskytuje odbornou psychiatrickou péči. V rámci své činnosti se věnuje psychoterapii s vynikajícími výsledky a léči psychotické, afektivní i úzkostné poruchy, ale také krizové stavy či deprese. V rukou zkušeného psychiatra zlepšíte svůj aktuální duševní stav a dostanete se z problémů, které vás trápí i řadu let. 

Psychoterapie a poradenství

MUDr. Markéta Dobrá léčí mnohé psychické problémy s využitím psychoterapie. Používá přitom cílené psychoterapeutické prostředky a pracuje v souladu s vědeckými poznatky. Ordinace psychiatričky MUDr. Dobré sídlí v Hrabyni, dobře dostupné z Opavy a okolí. Po telefonické konzultaci pozve pacienta do své ordinace a po úvodním setkání rozhodne o následné léčbě. Telefonický kontakt upřednostňuje mimo pracovní dobu, konkrétně v pondělí a čtvrtek kdykoliv a v úterý, středu a pátek od 8:00 do 9:00 a od 21:00 do 22:00 hod. 

Komunita U Dobré naděje

Svou mnohaletou praxi využívá MUDr. Dobrá také v rámci působení komunity U Dobré naděje v Beskydech. Jedná se o společenství lidí, kteří mají zkušenosti s vlastní duševní krizí či nemoci či svých přátel a své poznatky vzájemně sdílí. Komunitní prostory slouží k setkávání, vytváření psychoterapeutických aktivit, tvorbě i odpočinku. Psychiatrička MUDr. Dobrá také odborně zajišťuje službu rekondičních pobytů, nabízených v rámci komunity U Dobré naděje. Najdete nás i na facebooku.

Provozní doba:

Po:  dle telefonické domluvy
Út:   9:00 - 19:00
St:    9:00 - 19:00
Čt:  dle telefonické domluvy
Pá:   9:00 - 19:00

Psychiatrická a psychoterapeutická ambulance, Hrabyně