Pavel Solnař: hodinářství a zlatnictví, výroba šperků, Praha

Potřebujete opravit hodinky, nebo si chcete zakoupit šperky? Zlatnictví a hodinářství Pavla Solnaře se sídlem v městské části Praha 4 se již řadu let zabývá profesionální zlatnickou a hodinářskou činností. V provozovně si vyberete z nepřeberné nabídky hodinek mnoha značek v různých cenových kategoriích. Hodinářství se zaměřuje také na odborný servis a opravy hodinek. Zlatnictví pak nabízí nejen prodej a opravy šperků, ale také jejich výrobu na zakázku.

Prodej hodin a hodinek a profesionální servis

Zlatnictví a hodinářství Praha 4 zaujme svou rozsáhlou nabídkou hodin, hodinek i budíků. V nabídce jsou náramkové hodinky v různých cenových kategoriích. Kromě velmi kvalitních drahých hodinek od renomovaných výrobců jsou k dispozici i cenově dostupnější, ale ověřené a kvalitní hodinky. Hodinářství se specializuje také na opravy a servis hodin a hodinek. Pokud se vám hodinky rozbily, není důvod je vyhazovat. Přineste je do hodinářství, kde vám s nimi pomohou.

Do zlatnictví Praha pro zlaté i stříbrné šperky

Pavel Solnař se specializuje také na oblast zlatnictví. V prodejně Praha 4 si zakoupíte různé zlaté i stříbrné šperky, od řetízků přes náušnice až po náramky a jiné šperky. Specializací firmy je výroba šperků. Máte specifické nároky a chcete získat originální šperk, který nikdo jiný nemá? Výroba šperků na míru je určena právě pro vás. Do zlatnictví vyražte také v případě, potřebujete-li své starší šperky opravit, zvětšit či zmenšit nebo třeba vyčistit.

Profesionální služby zlatnictví a hodinářství

Máte v oblasti zlatnictví či hodinářství speciální požadavky? Neváhejte a navštivte provozovnu Praha 4. Pavel Solnař je skutečným profesionálem ve svém oboru a dokáže vyhovět i netypickým a náročným přáním zákazníků. Zlatník vám také poskytne odborné poradenské služby a pomůže v oblasti výkupu zlata a cenných kovů.

Vodní filtry Ceramica Stefani - NEW WEST s.r.o.

Na Valech 417/19, 412 01 Litoměřice
+420 604 605 233
Vodní filtry Ceramica Stefani, které vám přináší společnost NEW WEST s.r.o., z vody spolehlivě odstraňují chlór. Díky tomu si můžete vychutnat ještě lepší čaj nebo kávu. Úprava vody vodními filtry se vašemu zdraví vyplatí!

Ing. Alena Meletová - čističky vzduchu

Srnčí 5, 641 00 Brno
+420 776 414 664
Certifikované čističky vzduchu - jsme výhradním dovozcem výrobků spoelčnosti 000-Čistý vzduch pro Českou a Slovenskou republiku. Provozujeme maloobchod, velkoobchod, zajišťujeme i servis - záruční, pozáruční. V oblasti čističky vzduchu poskytujeme také odborné poradenství.

AQUEL BOHEMIA s.r.o.

Vesecká 97, 460 06 Liberec
+420 482 424 111
Filtry na vodu pomáhají ke zlepšení kvality vody v domácnostech i firmách. Starejte se o to, co pijete!

Nábytek MAX: Zakázkový nábytek na míru Praha 5

Radlická 3301/68, 150 00 Praha 5
+420 257 310 032
Nábytek MAX navrhuje, vyrábí a dodává kvalitní nábytek na míru pro celou ČR. Společnost disponuje odborníky z oblasti interiérového designu a zakázkové výroby, samozřejmostí je 3D návrh nábytku přesně odpovídajícího vašemu stylu zdarma. Ani atypický zakázkový nábytek není žádný problém. Stačí se jen obrátit na interiérové studio na Praze 5. nábytek na míru - 3D návrh zdarma - interiérové studio

Pracujete na počítači? Chraňte si zrak před modrým světlem

ja mam na to zapnutu taku ochranu na monitore a na ociach mam ochranu s barner okuliarmi cez milicastore a su ...

Pracujete na počítači? Chraňte si zrak před modrým světlem

ja mam na to zapnutu taku ochranu na monitore a na ociach mam ochranu s barner okuliarmi cez milicastore a su ...

ACHÁT BOTSWANA náramek sekaný

Náramek  ze sekaných kousků achátu Botswana, navlečených na…
Cena:
49

ACHÁT barvený troml

Každý kámen je originál, v některých detailech se může od…
Cena:
39