Prima Obchod s.r.o.: internetový prodej textilní galanterie, bižuterie a doplňků

Pokud se zabýváte úpravou či výrobou textilu či oděvů, bez kvalitní galanterie a oděvních doplňků se neobejdete. Vyberte si z rozsáhlé nabídky českého internetového obchodu Prima Obchod, který se dlouhodobě zaměřuje na prodej galanterie, bižuterie i módních a oděvních doplňků. V e-shopu si z pohodlí domova vyberete z širokého sortimentu, který je doplněn také o bytové dekorace, hračky či výtvarné a kreativní potřeby.

Textilní galanterii nakupujte přes internet

Ušetřete čas i finanční prostředky obíháním kamenných prodejen s textilní galanterií a oděvními doplňky. Z nabídky tisíců produktů internetového obchodu prima-obchod.cz si vyberete vše, co potřebujete. Sortiment je průběžně doplňován o nové produkty, takže se vyplatí nabídku e-shopu pravidelně sledovat.

Co vše si můžete v českém internetovém obchodě s textilní galanterií objednat? K dispozici je pestrý výběr bytového a kuchyňského textilu, knoflíků a zapínání, krajek, lemovek, nápletů, nažehlovaček, záplat, nití či opaskových spon. E-shop nabízí k prodeji krejčovské potřeby, nůžky a nožířské zboží, vyšívací tkaniny a mnoho dalšího. O rozsahu sortimentu se sami přesvědčte.

Bižuterie – oděvní a módní doplňky

Sortiment internetového obchodu prima-obchod.cz je doplněn o nepřeberné množství nejrůznějších oděvních a módních doplňků. Vyberte si z rozsáhlé nabídky bižuterie, které dobře zkombinujete se svými oděvy. K dispozici jsou elegantní štrasové šperky, bižuterie z přírodních materiálů, kovu či skla. Nechybí ani náramky, korále, náušnice či brože. Prostřednictvím internetu si snadno objednáte také svatební bižuterii, šperkovnice nebo pánské módní doplňky.

Zboží objednejte dnes, už zítra bude na cestě k vám

Společnost Prima Obchod s.r.o. provozující internetový obchod s textilní galanterií a doplňky klade důraz na kvalitní zákaznický servis a rychlé vyřízení objednávky. Potřebujete mít galanterii či jiné nabízené zboží k dispozici co nejdříve? Pokud si z e-shopu objednáte vybrané výrobky ještě dnes, balíček vám odešlou následující pracovní den.

Josef Zuch: prodej kůží a usní Bohušovice nad Ohří

Okružní 387, 411 56 Bohušovice nad Ohří
+420 603 806 492
Josef Zuch: Nákup a prodej kůží a usní Firma Josef Zuch se specializuje na nákup a prodej kůží a usní. Kromě výběru z velké škály druhů a barev dodává také kůže podle zaslaného vzorku. Samozřejmostí je rychlost dodání a vysoká kvalita kůží. Společnost sídlí v Bohušovicích nad Ohří, ale její služby mohou zákazníci využít také v okolních městech Litoměřice, Lovosice či Roudnice nad Labem.

Výrobní oděvní družstvo VKUS Klatovy

Randova 72/I, 339 01 Klatovy
Tradiční dámská a pánská konfekce, jako jsou pyžama, noční košile, trenýrky anebo pracovní zástěry je po desetiletí neodmyslitelně spojena s výrobním oděvním družstvem VKUS Klatovy. Tradice a dlouhá léta zkušeností jsou zárukou, že finální produkty budou vždy zhotoveny z kvalitního materiálu a perfektně ušité. VKUS Klatovy je už dlouhá léta synonymem pro kvalitu, spolehlivost a včasné zhotovení zakázky.  VKUS Klatovy: tradice od roku 1950 Není mnoho podniků, které by se mohly pochlubit tak dlouhou a úspěšnou historií, jako je Výrobní oděvní družstvo VKUS Klatovy, které vzniklo už v roce 1950 a pod současným názvem funguje od 60. let minulého století. I když se změnil název, zaměření podniku je od počátku stejné, tedy zakázková výroba pánských a dámských oděvů, prádla, opravy a malosériová výroba. O kvalitě zdejších produktů vypovídá i skutečnost, že převážná část  je určena pro zahraniční trh, především Německo.  Kromě dámské a pánské konfekce mnoho dalších produktů K dispozici v oblasti šití konfekce je však Výrobní oděvní družstvo VKUS Klatovy také pro tuzemské zákazníky. Dle jejich požadavků jsou zde schopni zpracovat zakázky také z technických textilií pro zdravotnictví, zhotovit zdravotní pomůcky, potahy, polštáře, popruhy a řadu jiných produktů, část výroby tvoří i šití pracovních oděvů. V případě zakázky si klient dodá vlastní střihy i materiál a vše je ušito přesně podle jeho představ.   Výrobní oděvní družstvo Klatovy má zákazníky na prvním místě Výrobní družstvo VKUS Klatovy samozřejmě disponuje také širokou nabídkou vlastních výrobků. Zákazníci si mohou pro zboží osobně dojet anebo si ho nechat zaslat přepravní službou či poštou. Vše je zde realizováno s ohledem na spokojenost klientů, od přijetí zakázky přes výrobu až ke konečnému předání. Šicí dílny jsou vybaveny kvalitní technikou pro šití lehké oděvní konfekce a zaměstnanci díky svým odborným znalostem, zkušenostem a získanou praxí vyhotoví zadanou objednávku vždy jediným možným způsobem. Tedy kvalitně a včas. VKUS oděvní výrobní družstvo

Martina Honzková - TRIPOL SHOP - velkoobchod oblečení

Mírová 127, 747 61 Raduň
+420 261 109 259
Při podnikání je důležité spoléhat se na ověřené a spolehlivé dodavatele. K takovým partnerům patří bezesporu i firma Martina Honzková Tripol Shop. Již od roku 2009 se zabývá velkoobchodní činností v oblasti nákupu a prodeje textilu. Pro odběratele má tento velkoobchod s oblečením připraven prověřené zboží renomovaných značek, které se vyznačuje nejenom vysokou kvalitou, ale především atraktivitou. Tu získává zejména díky neotřelému vzhledu a nápaditosti.  Velkoobchod s oblečením TRIPOL SHOP: oděvy pro všechny Velkoobchod oblečení nabízí různé druhy dámských i pánských oděvů. Odběratelé zde najdou klasické jeansy, šaty, sukně, kraťasy, manšestráky, sportovní a volnočasové oblečení, obuv, módní doplňky i společenské oblečení.  Výjimečná je také kolekce dámských společenských šatů značky Pretty women.  Úspěch na veletrhu je dokladem zájmu zákazníků K výrobcům, kteří jsou v nabídce velkoobchodu oblečení zastoupeni, patří například: Tawi Vankel Pako Jeans Jukon Rennox Oděvy od firmy Viking jsou k dispozici i v nestandardních velikostech, stejně jako svetry značky Lasota. V letech 2016 a 2017 zazářil velkoobchod oblečení Tripol Shop Martina Honzková se svou kolekcí také na brněnském veletrhu Styl a Kabo. Součástí internetové prezentace firmy je rovněž e-shop pro velkoobchodní a v omezené míře i pro maloobchodní objednávkový prodej.

Výrobní družstvo Otava: kvalitní výroba kabelů i šití na zakázku

Vinařického 374/6, 397 01 Písek
+420 382 206 515
Výroba kabelů a výroba kabelových svazků, ale i šití na zakázku – to vše a mnohé další služby nabízí Výrobní družstvo Otava. Více než polovinu zaměstnanců výrobního družstva tvoří lidé se zdravotním postižením, patří proto také mezi poskytovatele náhradního plnění. Obrátíte-li se na Výrobní družstvo Otava, můžete očekávat kvalitně odvedenou práci a zároveň získáte dobrý pocit z podpory lidí, kteří by v běžném pracovním kolektivu neobstáli. Výroba kabelů a výroba kabelových svazků Mezi služby výrobního družstva patří hlavně výroba kabelů a výroba kabelových svazků. Konkrétně se pracovníci družstva věnují stříhání a přípravě kabelů, popisu vodičů, krimpování kabelů a jejich montáži, výrobky na závěr prochází elektronickou kontrolou. Dále se družstvo zabývá montáží, předmontáží a odporovým svařováním. Jedná se o montáže elektrotechnických součástí, ale i montáže pro automobilový a nábytkářský průmysl. Pracovní záběr skoro pětistovky zaměstnanců je opravdu široký, kromě výše popsaných činností zaměstnanci také navíjí cívky transformátorů různých druhů a zabývají se kompletní výrobou bovdenů. Šití na zakázku i kontrola kvality Výrobní družstvo Otava ale není zaměřeno jen na práce technického typu. Poskytuje také kooperační práce, tedy kontrolu kvality, třídění a balení zboží dle požadavku zákazníka. Dále nabízí šití na zakázku, u pracovníků družstva si můžete nechat ušít sportovní oblečení nebo pracovní oděvy včetně ochranných prostředků (boty, rukavice). Ušijí vám ale také bytový textil, polštáře a povlečení nebo drobnou konfekci. Výrobní družstvo Otava má šest provozoven Kde družstvo najdete? Provozoven mají hned několik – v Písku, Strakonicích, Lhenicích, Českém Krumlově, Milevsku a Prachaticích. Družstvo funguje už od roku 1952 a zaměstnává více než 370 zdravotně postižených osob.

Pracujete na počítači? Chraňte si zrak před modrým světlem

ja mam na to zapnutu taku ochranu na monitore a na ociach mam ochranu s barner okuliarmi cez milicastore a su ...

Pracujete na počítači? Chraňte si zrak před modrým světlem

ja mam na to zapnutu taku ochranu na monitore a na ociach mam ochranu s barner okuliarmi cez milicastore a su ...

ACHÁT barvený troml

Každý kámen je originál, v některých detailech se může od…
Cena:
39

ACHÁT BOTSWANA náramek sekaný

Náramek  ze sekaných kousků achátu Botswana, navlečených na…
Cena:
49