Společnost PEDKOV se zabývá opravami hydraulických čerpadel a hydromotorů zahraničních (Orsta, Char-Lynn, Vickers, Volvo, Hydrocar atd.) i tuzemských (Jihostroj, Tos Rakovník či ZTS Dubnica) značek. Na českém a slovenském trhu společnost působí od roku 1992 a má za sebou stovky úspěšně dokončených zakázek a roky zkušeností.

Výměna nefunkčních čerpadel a hydromotorů

U vybraných typů nefunkčních čerpadel a hydromotorů nabízí PEDKOV výměnu na základě aktuálního sortimentu. Opravy se provádí především na zakázku, kterou lze vyřídit osobně, prostřednictvím zásilkových služeb, nebo telefonicky.

Opravy všech druhů čerpadel a hydromotorů

PEDKOV se zaměřuje na opravu všech typů čerpadel a hydromotorů. Prvním typem jsou zubová čerpadla a hydromotory. V případě zubových typů provádějí zaměstnanci společnosti PEDKOV servisní práce pro modely s vnějším i vnitřním ozubením. Druhým typem jsou pístová axiální čerpadla a hydromotory se zaměřením na modely regulační a modely se stálým geometrickým objemem.

PEDKOV opravuje také pístová radiální čerpadla a hydromotory pojezdu a otoče. V nabídce služeb naleznete také opravy lamelových čerpadel (především automobilová servočerpadla), stejně jako lamelových hydromotorů. Firma se zabývá také opravou čerpadel s orbitovým pohybem.

Flexibilní přístup a rychlé řešení oprav

Zaměstnanci společnosti PEDKOV se snaží klientům maximálně vyhovět za všech okolností. Díky letitým zkušenostem přistupují k opravám čerpadel a hydromotorů pečlivě, ale zároveň hledají rychlá a efektivní řešení. Dobu trvání opravy je obtížné předem určit, neboť každé čerpadlo i hydromotor vyžaduje precizní individuální přístup. Cílem společnosti PEDKOV je však kromě spolehlivosti také rychlost opravy. Díky tomu mohou zákaznici během krátké doby zapojit opravené čerpadlo nebo hydromotor zpět do běžného provozu.