Hledáte místo pro nezapomenutelnou dovolenou, svatbu nebo firemní akci? Penzion Prátr nabízí komfortní a útulné ubytování v Třeboni. Nachází se uprostřed třeboňských lesů v blízkosti Zlaté stoky, a to pouhých 5 minut jízdy autem z centra Třeboně. Hned vedle penzionu se rozprostírá známý Opatovický rybník i vyhledávaná Třeboňská obora. Penzion je oblíbený také mezi příznivci turistiky. Do centra města se pohodlně dostanete na kole i pěšky.

Komfortní ubytování uprostřed přírody

Přemýšlíte, kam se vydat na rodinnou dovolenou v ČR? Ubytování v lesním penzionu Prátr nabízí komfortní ubytování pro jednotlivce, páry i rodiny s dětmi. Využít můžete až čtyřlůžkové pokoje s vlastní koupelnou. Ubytování je situováno do zrekonstruované budovy, ve které se nachází nové zařízení a kompletně vybavené pokoje. Každý pokoj má vlastní koupelnu a toaletu, dále vestavnou lednici, rychlovarnou konvici a televizi. Bezdrátové připojení k internetu je pro všechny návštěvníky k dispozici zdarma.

Oblíbená destinace turistů

Třeboň a další místa v okolí jsou vyhledávanou destinací turistů i cykloturistů z celé republiky. V okolí penzionu Prátr se rozprostírají rozsáhlé borové lesy, které jsou protkané hustou sítí cyklostezek. V letních měsících jsou lesy ideálním místem pro sběr borůvek či hub. Penzion Prátr nabízí vyžití i pro milovníky rybaření či honů, které se ve zdejší lokalitě pořádají pravidelně. Pokud rádi grilujete a chcete jeden z letních večerů využít pro venkovní posezení u grilu, rádi vám jej za drobný poplatek zapůjčí. Dále získáte možnost přístupu do malé společenské místnosti se samoobslužným nápojovým barem. Místnost je vybavena ledničkou, pípou, stolním fotbalem a šipkami.

Skvělé místo pro pořádání svateb i firemních akcí

Penzion Prátr Třeboň je vyhledávaným místem pro pořádání svateb. Sami se rozhodnete, jestli si prostory penzionu jen pronajmete, nebo využijete rozsáhlé nabídky služeb. V případě zájmu zajistí penzion vše na jednom místě, od obřadu přes svatební hostinu po večerní oslavu.

Penzion Prátr poskytuje služby i firmám. Hned vedle ubytovacího zařízení se nachází nově zrekonstruované školicí středisko, které si můžete pronajmou pro pořádání firemních akcí, večírků, školení, teambuildingů a jiných vzdělávacích akcí. V průběh dne pro vás penzion zajistí ubytování i celodenní občerstvení. Součástí školicích prostor je bar s kuchyní, kde pro vás personál připraví pohoštění podle přání a požadavků.