Práce s lidmi se některým jeví jako velmi náročná, ale díky zkušené personální agentuře se můžete vyhnout nepříjemným zkušenostem s nespolehlivými zaměstnanci. Personální agentura APRM zajistí dostatečný počet pracovníků, kteří splní požadavky na kvalifikaci a spolehlivost. Zároveň se agentura postará o férové jednání zaměstnavatele vůči zaměstnancům. K poskytovaným službám patří hlavně vyhledávání a nábor nových talentů pro firmy nebo outsourcing.

Pobočka APRM Mladá Boleslav zajistí dočasné přidělení pracovníků

Při dočasném navýšení výroby potřebujete na krátkou dobu efektivně posílit proces výroby najmutím nových a spolehlivých zaměstnanců. Personální agentura se postará o zajištění pracovněprávní agendy, vytvoří pracovní smlouvy a vyškolí nové zaměstnance v souladu s požadavky zákona. I po zaškolení nových pracovníků agentura dohlíží na pracovní kázeň a zpracovává finanční ohodnocení zaměstnanců včetně správy daní.

Personální agentura vyhledá specializované pracovníky dle zadaných kritérií

Zdlouhavým hledáním kvalifikovaných zaměstnanců ztrácíte drahocenný čas, který lze využít ke zvýšení profitu podniku. Personální agentura APRM disponuje širokou databází odborníků především z oblasti automobilového průmyslu a strojírenství. Svářeče nebo odborné vedoucí provozu nalezte snadněji a rychleji. Personální agentura dbá na konkrétní požadavky svých obchodních partnerů a snaží se jim vyjít maximálně vstříc.

Personální problémy přenechte profesionální personální agentuře 

Nabídka práce sice přiláká mnoho zájemců, ale ne každý je schopen vykonávat mnohdy náročnou práci v oblasti strojírenství. Malé, střední i velké společnosti spoléhají pří výběru svých zaměstnanců na prvotní dojmy z výběrových řízení. Naproti tomu personální agentura disponuje vlastním systémem metodiky ohodnocení psychických i fyzických dovedností jednotlivců a posouzení jejich schopností pro danou pozici. Nejvhodnějšího kandidáta, který splní očekávání, najdete nejsnadněji s pomocí profesionálů.