V personální agentuře Agency worker company pracují zaměstnanci s mnohaletými zkušenostmi s podnikáním v oblasti personálního leasingu. Díky letité praxi jednotlivých zaměstnanců se firmě velice rychle podařilo vytvořit síť spolehlivých kontaktů a partnerů, která zahrnuje především uživatelské a řemeslnické závody. S nimi následně personální agentura úzce spolupracuje, díky čemuž se podařilo sjednat pracovní pozice pro stovky spokojených zaměstnanců nejen z České republiky, ale také z okolních evropských zemí. Za dobu své existence zaměstnala personální agentura pracovníky z České republiky, Slovenska, Polska, Bulharska či Rumunska nebo Ukrajiny.

Nabídka práce: vybírejte z mnoha pracovních míst

Personální agentura Agency worker company pro zájemce vyhledává především pozice ve výrobních, uživatelských a řemeslných závodech a firmách. Za dobu existence agentury si jejím prostřednictvím lidé našli práci v automobilovém, elektrotechnickém či strojírenském průmyslu, kde zastávají například obslužné nebo montážní práce a mnoho dalších pozic.

Jednoduchá registrace uchazečů

Zaujala vás některá z nabízených pozic? Přihlásit si můžete velmi jednoduše. Stačí vyplnit krátký formulář, který najdete na webových stránkách společnosti Agency worker company. Na úvodní kartě formuláře vypíšete vaše kontaktní informace, na druhé kartě vyplníte několik doprovodných informací, na jejichž základě pro vás zaměstnanci personální agentury naleznou tu nejlépe vyhovující pracovní pozici. Na závěrečné kartě formuláře pak dáte personální agentuře vědět, o jaké z nabízených pracovních míst nejvíce stojíte a kdy byste byli ochotní nastoupit. Personalisté se vám na základě vašeho profilu obratem ozvou s dalšími podrobnostmi.