Přerovská strojírenská společnost Matula-pohonná technika, spol. s r.o. se už řadu let zaměřuje na vývoj a výrobu pohonné techniky. K dispozici má kvalitní vybavení, díky kterému je schopna vyrobit díly a konstrukční součástky vysoké kvality a s maximální přesností. Potřebujete zhotovit kvalitní pohonnou techniku či jednotlivé díly, které budou sloužit svému účelu řadu let? Obraťte se na firmu Matula-pohonná technika a domluvte se na rozsahu spolupráce.

Pohonná technika, ozubená soukolí i převodovky

Ve výrobním programu přerovské firmy najdete řadu strojírenských výrobků, jednotlivých dílů i komponentů. Společnost se zaměřuje zejména na vývoj a výrobu pohonné techniky, speciálních převodovek a ozubených soukolí. V sortimentu produktů naleznete speciální převodovky různého typu, například čelní, mechanické, kuželové či šnekové. Převodovky jsou zhotoveny z kvalitních materiálů a s maximální přesností, která zaručí bezproblémovou funkčnost a dlouhodobou životnost.

Matula-pohonná technika, spol. s r.o. se zaměřuje také na kovovýrobu ozubených soukolí různých typů. Pokud potřebujete kvalitní ozubená kola či celá soukolí a máte specifické požadavky na tvar, poměr převodu či jiné parametry, obraťte se na zmiňovanou firmu. Ta má v nabídce nepřeberné množství různých tvarů i velikostí ozubených kol, v případě potřeby zajistí i zakázkovou výrobu na míru.

Strojírenská výroba vyžaduje kvalitní vybavení

Firma se v oboru strojírenství pohybuje řadu let. K dispozici má kvalitní strojní vybavení, které zajistí přesné a precizní kovoobrábění. Pracuje zde řada zkušených odborníků, kteří mají ve strojírenství mnohaleté zkušenosti. Firma se postará také o vývoj pohonné techniky, zpracování technické dokumentace a související služby.