Firma Petr Misař zajišťuje maloobchodní prodej ovoce a zeleniny koncovým klientům. Prodejnu navštěvují zákazníci, kteří hledají vhodné produkty pro osobní spotřebu, ale také pro uspořádání rodinné oslavy či kulturní události. Díky velkému množství ovoce a zeleniny různých odrůd má klient široké možnosti výběru. Veškerý sortiment ovoce a zeleniny má doložený původ a díky pečlivému a zodpovědnému skladování dosahuje maximální čerstvosti. Čerstvější a chutnější ovoce a zeleninu v Liberci neseženete!

Tuzemské i exotické druhy ovoce a zeleniny

Prodej ovoce a zeleniny v Liberci zahrnuje pestrý výběr tuzemského ovoce a zeleniny, ale i exotických produktů z dovozu. V závislosti na sezóně zakoupíte kvalitní brambory, cibule, česnek, mrkev, celer, kedlubny, květák, rajčata, jablka nebo hrušky nejvyšší jakosti. Z exotického ovoce si pak vyberete z tradičních produktů, např. banánů, mandarinek, grepů či ananasů. V prodeji jsou však i méně známé druhy exotického ovoce. 

Ovoce a zeleniny jíme málo, zvyšme jejich příjem

Podle mnohých průzkumů patříme v Evropě mezi národy, které snědí nejméně ovoce a zeleniny vůbec. Zatímco bychom měli sníst denně alespoň 400 gramů, průměrně zkonzumujeme jen něco málo přes polovinu. Nedostatečný příjem ovoce a zeleniny má negativní vliv na lidský organismus a je důvodem ke vzniku řady onemocnění. Prodej ovoce a zeleniny v Liberci pod vedením Petra Misaře vám pomůže tento neduh změnit. Čerstvosti, šťavnatosti a estetické přitažlivosti, kterými se ovoce a zelenina v Liberci pyšní, odoláte jen stěží. 

Přijďte se o kvalitě nabízeného sortimentu ovoce a zeleniny v Liberci sami přesvědčit. 

Těšíme se na vaši návštěvu!