Hlavní činností společnosti Služby, stavby, montáže, spol. s r.o. je projektování, dodávka a montáž regálů. Jedná se o moderní skladovací technologie, včetně policových, paletových, posuvných, konzolových i atypických regálů. Kromě vývoje a výroby inovativních typů regálů se společnost zabývá rovněž zakázkovou zámečnickou výrobou a výkupem a prodejem použitých regálů. Firma sídlí ve městě Veltrusy.

Regály a regálové systémy na míru

Regály a regálové systémy jsou určeny především pro sklady různých velikostí. Svou povahou se však hodí i pro plnohodnotné využití v prodejnách, obchodních řetězcích, kancelářích i domácnostech. Regály a regálové systémy lze sestavit až do výšky 10 metrů či do vícepatrových galerií. To vše bez použití šroubů a matic.

Policové a paletové regály i další typy

Policové regály jsou konstruovány s ohledem na snadné a bezpečné uložení volně loženého materiálu a zboží. Paletové regály jsou naopak určeny pro skladování materiálu na paletách. Firma Služby, stavby, montáže, spol. s r.o. zajišťuje rovněž výrobu a montáž specifických regálů a regálových systémů s ohledem na potřeby klienta, ať už se jedná o posuvné regály, haly a přístřešky z regálů, konzolové stromečkové regály či atypické konstrukce.

Zámečnická výroba a prodej použitých regálů

Další významnou činností společnosti je zakázková zámečnická výroba podle potřeb a požadavků klientů. Firma se kromě nových regálů stará také o již použité regály. Zajišťuje jejich výkup a prodej. Během své 30 leté praxe v oboru si vybudovala široké klientské zázemí a disponuje spoustou referencí spokojených zákazníků.