Výtečná a stylově vybavená Restaurace Karla IV ve městě České Budějovice patří mezi nejoblíbenější a nejvyhlášenější. Pokud si chcete užít příjemnou atmosféru a chutné a vyvážené jídlo, neváhejte restauraci navštívit. K dispozici jsou dvě krásná venkovní sezení, prostorný dvůr a terasa. Součástí je také salonek pro 26 osob. Ochotný personál vždy dobře poradí s výběrem jídla i pití. 

Stylová a moderní restaurace přímo v centru

Nemusíte chodit daleko, abyste v centru Českých Budějovic našli příjemnou a moderně vybavenou restauraci. Restaurace Karla IV. Vám poskytne vše, po čem toužíte, a to dokonalý servis a prvotřídně uvařené pokrmy. Restauraci lze navštívit ze dvou vchodů, a to z ulice Karla IV. a z ulice Dr. Stejskala.

Pro hosty je k dispozici v letních měsících prostorný dvůr a střešní terasa s nádherným a romantickým výhledem na okolní město. Pokud nebudete chtít být nikým rušeni, k dispozici je taktéž uzavřený salonek.

Restaurace nabízí jen prvotřídní pokrmy

Profesionální tým kuchařů dokáže připravit i pro ty největší gurmány skvělé a chutné pokrmy. Kuchyně vaří jen z kvalitních a čerstvých surovin. Pokud si nejste jisti, co z jídelního lístku vybrat, zkušený personál vám vždy rád poradí.

Restaurace nabízí také bohatý výběr domácího pečiva, zákusků, denně čerstvé saláty a chlebíčky podle vlastní receptury. Vše lze také připravit na objednávku.

Restaurace zajistí rodinné oslavy i svatby nebo promoce

Celková kapacita v restauraci je 200 míst, tudíž je prostředí vhodné pro pořádání svateb, firemních večírků, školení, ale i rodinných oslav nebo promocí. Personál vždy vše připraví podle vašeho přání, abyste si svůj den maximálně užili bez starostí.