Hledáte v Ivančicích nebo okolí příjemnou restauraci, kde si pochutnáte, posedíte s přáteli nebo uspořádáte rodinnou oslavu či svatbu? Pak navštivte rodinnou restauraci U Slavíků, která vás nadchne svými interiéry a poctivou kuchyní. Restauraci U Slavíků najdete na adrese Nová Ves 2, otevřena je každý den včetně víkendů.

Pestrá nabídka pokrmů

Restaurace U Slavíků v Ivančicích nabízí pestrý výběr pokrmů české i světové kuchyně. Jídelní lístek zahrnuje předkrmy, polévky, saláty, masné i vegetariánské pokrmy i dezerty. Nabídka je doplněna o rozsáhlý nápojový lístek s alkoholickými i nealkoholickými nápoji. Každý týden je pro návštěvníky restaurace připraveno nové denní menu, vybrat si mohou vždy ze čtyř různých pokrmů. Součástí denního menu je i polévka.

Ideální místo pro pořádání oslav

Restaurace U Slavíků je vyhledávaným místem pro pořádání všech typů oslav. K dispozici je sál s kapacitou pro 80 osob, který je využívám pro pořádání svateb, plesů, rodinných oslav, promocí, ale i firemních akcí a školení. V sálu je k dispozici také dataprojektor s plátnem a audiotechnikou.

Součástí restaurace U Slavíků je také salonek s kapacitou pro 25 osob, který je vhodný pro pořádání menších akcí a oslav. V letním období můžete posedět a využít k pořádání akcí i venkovní zahrádku pro 100 osob.

Catering i výzdoba

Restaurace klade velký důraz na vzhled připravované tabule. Před uskutečněním dané akce výzdobu interiéru konzultuje se zákazníkem a snaží se vyhovět jeho vkusu a připomínkám. Má také zkušenosti s uskutečněním svatebního obřadu v prostorách restaurace, který také připraví. Pro oslavy i svatby restaurace U Slavíků přichystá i rožnění selat, kýty, venkovní grill, zajistí čokoládovou fontánu a postará se o veškerý catering.