Při výrobě mastí a jiné kosmetiky, ať už doma nebo na profesionální úrovni, jsou nutné uzavíratelné nádoby, které uchovají výsledný produkt pro koncového zákazníka. Plastové kelímky v objemech 30 ml a 50 ml jsou ideální díky své lehkosti a praktičnosti. Snadno se omývají a navíc materiál nijak nenaruší složení látky, která je v nádobě uložená. Pro tekuté léky nebo kosmetiku se může použít také nádoba ze skla. V nabídce firmy Renwel jsou skleněné lahvičky z tmavého skla, které zabrání pronikání světla k látce v láhvi, což se vyžaduje především u látek citlivých na sluneční svit.

Plastové uzávěry se prodávají společně s kapátky nebo rozprašovači

Plastové uzávěry se používají nejčastěji pro léky a dodávají se také s pojistným kroužkem zajišťujícím originalitu balení. Lékovou lahvičku obvykle doplňuje také kapátko nebo odměrka, což usnadní uživateli léku jeho použití. Všechny komponenty je možné objednat zvlášť nebo jako kompletní obal. Počet kusů v objednávce se může pohybovat od několika kelímků a lahví až po velkoobchodní objednávky.

Prodej skleněných lahví o objemu až 250 ml

Pro velký zájem se v roce 2005 rozhodla ke svému sortimentu přiřadit také lahve z hnědého skla. Od té doby poskytuje celou škálu velikostí těchto lahví, od objemu 5 ml až po 250 ml. Plastové lahvičky nabízejí v objemech až do 1000 ml. K těmto lahvičkám jsou dostupné všechny typy komponentů, včetně dávkovačů.

Společnost Renwel dodá jakéhokoliv množství ve velmi krátké době

Jen velmi těžko se shání přesný počet kusů několika lahviček zvláště pro drobné odběratele. Prostřednictvím webových stránek můžete firmu Renwel kontaktovat a vytvořit objednávku na míru. Objednání celé palety nebo velké krabice není nutné. Nemusíte doma schovávat staré použité kelímky od krému, abyste si mohli sami doma vytvořit voňavou domácí mast, o které přesně víte, jaké má složení. Okvětní plátky měsíčku lékařského, šalvěj nebo konopí najdou v domácí lékárně nové uplatnění v podobě hojivé masti v novém obalu.