Rodinné stolařství Josef Tichý a syn se sídlem v Ostravě se dlouhodobě zabývá zakázkovou stolařskou a truhlářskou výrobou. Po domluvě s klientem se firma postará o výrobu nábytku z masivu, kompletního vybavení kanceláří či jiných interiérů. Ostravské stolařství dále zajistí výrobu venkovních nebo vnitřních dveří nebo schodů a zábradlí. Specializuje se také na výrobu nových kuchyňských linek a na renovaci těch starých. V případě zájmu provede i montáž plovoucích podlah.

Zakázková výroba nábytku

Potřebujete nový nábytek do svých interiérových prostorů a nespokojíte se se sériově vyráběnými výrobky, které vyžadují řadu kompromisů? Stolařství a truhlářství v Ostravě pod vedením Josefa Tichého a jeho syna se postará o zakázkovou výrobu nábytku podle přání klienta. Ať už potřebujete do svého domu novou kvalitní postel z masivu, vybavujete kancelář anebo restauraci, rádi vyjdou vstříc vašim potřebám.

Kromě dílčích řemeslných prací provádí stolařství v Ostravě kompletní realizace interiérů. Tuto službu oceníte především při zařizování kanceláří, restaurací, škol a dalších veřejných či neveřejných prostorů. Firma vyrobí celý nábytek od poliček přes skříně až po stoly nebo podlahu. Před provedením realizace bude proveden pečlivý návrh, na jehož základě bude zakázka zpracována.

Výroba a montáž kuchyňských linek

Jednou z nejvyhledávanějších služeb stolařství a truhlářství Tichý a syn je zakázková výroba kuchyňských linek. Bohužel, naprostá většina sériově vyráběných linek má nízkou kvalitu, není vyrobena z masivu, nemá praktické rozvržení prvků a trpí dalšími neduhy. Pokud chcete novou kuchyň, která vám dobře poslouží po řadu let, investuje do zakázkové výroby. Ostravské truhlářství provádí výrobu nových kuchyňských linek, stejně jako renovace těch starých. Linku navrhne s ohledem na vyhrazený rozpočet, a to vždy ve odpovídajícím poměru cena/kvalita.

Schody, zábradlí, plovoucí podlahy

Stolařství a truhlářství zajistí svým klientům v podstatě veškerou práci, související se zpracováním dřeva. Kromě zmíněných oblastí výroby se zabývá výrobou venkovních dveří z masivu, vnitřních dveří včetně obložkových zárubní, dále montáží schodů i zábradlí. Nadto všechno provede montáž plovoucích podlah, a to jak laminátových, tak masivních. Kromě interiérových prvků vyrábí i ty exteriérové, včetně zábradlí, plotů, pergol a dalších.