Pizzerie Janeba – Police nad Metují

Pizzerie JanebaPolici nad Metují je restaurace nabízející širokou nabídku výborných jídel, které potěší zejména milovníky italské gastronomie.

Pizza, těstoviny, rizota, saláty i maso

Voňavé tenké křupavé těsto, kvalitní ingredience – rajčata, bazalka, parmská šunka či mozzarella… Také se vám sbíhají sliny, byť jen při pomyšlení na pravou italskou pizzu? Avšak i milovníci masa, salátů, rozmanitých druhů těstovin a rizota si přijdou v naší restauraci na své. U nás jsou suroviny vždy čerstvé a zpracované podle tradičních italských receptur. Nabízíme také jídla pro malé hosty. Sladká tečka v podobě dezertu je rovněž samozřejmostí. Kompletní nabídku našich dobrot naleznete v přehledně zpracovaném jídelníčku na našich webových stránkách.

Příjemné prostředí a milý personál

Naše restaurace se nachází v samém centru Police nad Metují, na ulici Kostelní 11 u náměstí. Rekonstrukcí historické budovy jsme pro naše hosty vytvořili příjemné posezení v moderním, útulném a prosvětleném interiéru. Naše milá obsluha se postará, aby se vám u nás maximálně líbilo a byli jste spokojeni.

Otevírací doba

Pondělí: 14:00 - 22:00
Úterý: 11:00 - 22:00
Středa: 11:00 - 22:00
Čtvrtek: 11:00 - 22:00
Pátek: 11:00 - 23:00
Sobota: 11:00 - 23:00
Neděle: 11:00 - 20:00

Rezervace míst přijímáme na emailu: info@pizzerie-janeba.cz nebo na tel: 775 50 80 56. Jídlo Vám zabalíme i s sebou.

Pizzerie Janeba – Police nad Metují se těší na vaši návštěvu a přeje dobrou chuť!

Mobilní HOSPODA Jaroslav Bednář

Nové Syrovice 148, 67541 Nové Syrovice
777850529
Provoz a pronájem mobilní hospody.

David Kolář Bowling-bar-restaurant Ždírec

Žďárská 622, 582 63 Ždírec nad Doubravou
+420 776 222 039
Chcete si zahrát bowling, pochutnat si na dobrém jídle nebo jen tak posedět s přáteli? Na okraji Ždírce nad Doubravou naleznete bowling bar, který je v provozu od roku 2010. Pyšní se velkými vnitřními prostory, venkovním posezením na terase, a především dvěma bowlingovým drahami kvalitní německé výroby. Bowling Ždírec nad Doubravou Bowling je ideální zábavou během rodinných či firemních oslav, večírků, třídních srazů či setkání s přáteli a rodinou. Ve velkém vnitřním prostoru se pohodlně usadíte, využijete pestré nabídky baru a zahrajete si bowling na 2 drahách německé výroby. Správnou atmosféru vytváří také UV světlo, kterým je prostor bowling baru Ždírec nad Doubravou nasvícen. Bowlingové dráhy jsou od restaurace stavebně odděleny prosklenou stěnou. Pokud si budete chtít se známými jen popovídat, nic vás při tom nebude rušit. Optimální počet hráčů na jedné dráze jsou 4, pokud vás bude víc, zarezervujte si obě dráhy. Speciality italské kuchyně a další pokrmy Bowling Ždírec nad Doubravou vás zve k posezení nad šálkem kávy Lavazza, sklenicí piva Černá hora či Rychtář nebo sklenkou vína z vinného lístku vinařství Buchtovi. Na své si přijdou především milovníci italské kuchyně, pro které bowling bar Ždírec nad Doubravou připraví jednu z mnoha druhé pravé italské pizzy. Vychutnejte si také originální risotto, připravené ze speciálního druhu rýže Arborio. Lokalita Žďárských vrchů a Železných hor láká k návštěvě také turisty, kteří mohou využít služeb levného ubytování v bowling baru Ždírec nad Doubravou.
Kavárna Nahoře a Restaurace Dole Praha 6 Kavárna Nahoře a Restaurace Dole zaujmou nejen zvláštním názvem. Oba podniky vás strhnou především kouzelným prostředím a bohatou nabídkou výborného jídla, chutné kávy a kvalitních vín. Nahoře a dole najdete v ulici na Hutích Praha 6, asi minutu od zastávky metra Dejvická. V designovém prostředí restaurace můžete také uspořádat soukromou oslavu.
Příjemná obsluha, dobré jídlo a přívětivé prostředí dělají z restaurace Kočí Doksy ideální místo pro strávení nezapomenutelné oslavy nebo večírku. K dispozici uvnitř v sále mají 60 míst u stolů, které se mohou uspořádat podle přání zákazníka. Navíc se v restauraci nachází také prostorná zahrádka, která v letních měsících pojme 70 lidí. Neposedné děti uvítají připravený dětský koutek vybavený hračkami nebo venkovní dětské hřiště. Najdete nás i na facebooku. Rodinné oslavy a firemní večírky Dobré jídlo a pití k příjemně strávenému dni patří. V restauraci nabízejí oblíbené české speciality i netradiční zajímavé speciality šéfkuchaře. Na své si přijdou milovníci steaku nebo ryb. Na jídelním lístku nechybí rumpsteak, hovězí biftek nebo filet z lososa v bylinkové omáčce. Vegetariány potěší pestrý výběr bezmasých jídel, sladké palačinky nebo různé druhy sýrů. Ve všedních dnech v restauraci nabízejí od 11:30 do 16:00 polední menu, které zahrnuje polévku a hlavní chod. Chutné speciality šéfkuchaře lákají hosty z celé republiky Základem úspěšného podnikání v gastronomii jsou spokojení zákazníci, kterým vždy chutná. V Restauraci Kočí Doksy se snaží vyjít svým strávníkům maximálně vstříc, a proto zřídili na svých webových stránkách knihu návštěv. Způsob platby zahrnuje platební kartu i stravenky Problém s nedostatkem hotovosti můžete hodit za hlavu. Platební terminál přijímá karty Maestro, Master Card, Visa, Electron, Diners Club nebo American Express. Hosté také mohou použít stravenky společností Ticket Restaurant, Gastrotour, Sodexho nebo Cheque Dejenéur.

Pracujete na počítači? Chraňte si zrak před modrým světlem

ja mam na to zapnutu taku ochranu na monitore a na ociach mam ochranu s barner okuliarmi cez milicastore a su ...

Pracujete na počítači? Chraňte si zrak před modrým světlem

ja mam na to zapnutu taku ochranu na monitore a na ociach mam ochranu s barner okuliarmi cez milicastore a su ...

ACHÁT barvený troml

Každý kámen je originál, v některých detailech se může od…
Cena:
39

ACHÁT BOTSWANA náramek sekaný

Náramek  ze sekaných kousků achátu Botswana, navlečených na…
Cena:
49