Na tepelné zpracování kovů s využitím technologie ARCOR a dalších metod povrchových úprav se dlouhodobě zaměřuje společnost Techniques Surfaces Czech Republic. Ta vznikla v roce 2018 přejmenováním společnosti Katring Plus s tradicí od roku 1999. Sídlo společnosti se nachází v Praze, výrobní závod pak v obci Ždírec nad Doubravou. Jedná se o technologicky silnou společnost, která vyrábí produkty nejvyšší kvality na evropské úrovni. Klade důraz na soustavný rozvoj technologického zázemí i na zvyšování kvalifikace a motivace svých zaměstnanců, kterých zaměstnává kolem padesátky.

Tepelná zpracování kovů pomocí technologie ARCOR

Společnost Techniques Surfaces Czech Republic se specializuje na technologii tepleného zpracování ARCOR. Jedná se o termochemickou povrchovou úpravu spočívající v nitridaci v solné lázni s následnou oxidací. Taková povrchová úprava kovů zlepšuje odolnost proti otěru, korozi, zadření i opotřebení.

Technologie ARCOR nabízí širokou nabídku povrchových úprav pro součástky, které vyžadují bud jednoduché, nebo kombinované třecí vlastnosti. Současně je určena pro součástky s požadavkem protizáděrového chování, protikorozní odolnosti a odolnosti vůči únavě povrchu. Díky zušlechtění technologií ARCOR mohou být vylepšeny vlastnosti všech typů železných materiálů od oceli přes litinu po různé železné slitiny. Jedná se o účinné a ekonomické řešení, které vyhovuje přísným předpisům na ochranu životního prostředí.

Další typy povrchových úprav

Společnost Techniques Surfaces Czech Republic uvedla do provozu nové závěsné tryskací zařízení. Díky tomu je schopna zákazníkům zajistit i leštění, čištění a úpravu povrchů ocelových dílců. Toho se dosahuje pomocí ocelových kuliček o průměru 60 až 70 µm.

Máte zájem o zajištění tepelného zpracování součástek a různé typy povrchových úprav? Obraťte se na zmiňovanou společnost s výrobním závodem ve Ždírci nad Doubravou. Společnost se pyšní velkým množstvím referencí pro mnoho významných klientů, mezi které patří například SKO, Swell, Rovtech, Dako-CZ, BAŠISTA a další.

Techniques Surfaces Czech Republic s.r.o.

www.katringplus.cz

V zahradách 786/21
180 00  Praha 8 - Libeň

Tel.: +420 569 640 575