Kadlcův mlýn se nachází na okraji Brna, ve východní části Brno-Líšeň, v oblíbeném Mariánském údolí. Poloha penzionu nabízí klidné prostředí obklopené lesy a vodními plochami. Penzion s restaurací představuje ideální místo pro oslavy, svatby, konference nebo firemní akce v bezprostřední blízkosti města, ale zároveň v soukromí.

Místo pro oslavy, svatby nebo školení

Restaurace nabízí především domácí českou kuchyni, ve všední dny s výhodným poledním menu i s rozvozem. Hlavní sál Kadlcova mlýna pojme 45 osob, ale k dispozici jsou navíc další salónky s 18, 22 nebo až 50 místy k sezení. Celý areál je uzpůsobený ke konání společenských akcí, oslav, svateb nebo víkendových školení. V letním období je u vstupu do restaurace velká terasa a zahradní altán vhodný ke grilování. Pro zábavu v restauraci je k dispozici kulečník, šipky a stolní fotbal

Malebná příroda Mariánského údolí blízko Brna

Poloha penzionu Kadlcův mlýn zaručuje klidné prostředí vhodné pro relaxaci v přírodě nedaleko Brna. Budova penzionu a restaurace vznikla přestavbou původního mlýna, který vyrostl na stejném půdorysu na počátku 18. století. Výhodná lokace nabízí ideální místo pro víkendový únik jen 10 minut autem od centra Brna. Malebné Mariánské údolí je krásným místem pro procházky v lese nebo podél potoka Říčky. Nedaleko jsou i vodní nádrže k letnímu koupání a známé jeskyně Pekárna a Ochozská, která je nejrozsáhlejším jeskynním komplexem v jižní části Moravského krasu.

Místo pro vaši svatbu včetně obřadu i hostiny

Pronajmout si můžete celý areál včetně ubytování nebo jen salónek či část restaurace. V případě konání svatby lze připravit i venkovní obřad a veškerou výzdobu a občerstvení. Pro novomanžele je k dispozici svatební pokoj. Celý penzion disponuje kapacitou 30 hostů, ubytování je rozdělené do dvou a třílůžkových pokojů s vlastním sociálním zařízením a WiFi připojení k internetu. Rezervovat svůj pokoj můžete telefonicky nebo prostřednictvím online formuláře.