Vinařství Apex – HD Drnholec, s.r.o. se nachází v krásné obci Drnoholec v mikulovské podoblasti patřící k vinařské obci Novosedly. Jedná se o malé vinařství, které s láskou zpracovává kvalitní a chutné víno již přes deset let. Vinařství nabízí kromě sudového i lahvového vína vysoké kvality také degustace s celovečerním posezením a občerstvením i ubytování v apartmánu s kompletně vybavenou kuchyní.

Vinařství Apex v Drnholci: kvalitní vína na jihu Moravy

Jelikož se Vinařství Apex v Drnholci nachází poblíž pálavské oblasti oblíbené díky krásnému okolí a především pěstování výborné vinné révy, je zřejmé, že víno patří k těm nejkvalitnějším a nejchutnějším vínům na jižní Moravě. V nabídce je pro všechny milovníky dobrého vína k dispozici široký výběr z několika lahodných druhů vín, která jsou zpracovávaná s radostí a láskou. K zakoupení je připraveno jak sudové víno nejvyšší kvality, tak také lahvové.

Vinařství Apex nabízí v Drnholci příjemné ubytování

V nabídce je pro zákazníky ve vinařství také degustace s profesionálním degustátorem, který poskytne plnohodnotný a zajímavý výklad o víně i zdejší vinné oblasti. Zájemci o bližší poznání vína mají na výběr mezi krátkodobou a celovečerní degustací v útulném vinném sklípku s posezením a chutným občerstvením během celého večera. K dispozici je také připraveno příjemné ubytování až pro deset lidí, a to včetně kompletně moderně zařízené kuchyně vybavené lednicí, mrazákem, elektrickým sporákem i televizí se satelitem.

Nabídka vína i okouzlujícího prostředí

Díky tomu, že se Vinařství Apex nachází v malebné obci Drnholec v mikulovské podoblasti, vede tudy téměř 300 kilometrová Moravská vinná stezka. Milovníci vína tak nebudou očarování pouze krásou, kvalitními službami vinařství a jejich špičkovým vínem, ale také nádhernou vesnicí a jejím okolním prostředím. Zajímavostí navíc je to, že kromě vína, degustace a ubytování nabízí Vinařství Apex také mnoho dalšího, jako jsou například zemědělské služby, obilniny, plnohospodářské plodiny, osivo, olejnaté rostliny a osivo.