Rodinné vinařství NEPRAŠ & Co. se nachází v malebné vinařské obci Pavlov u Mikulova a specializuje se na výrobu vín špičkové kvality, která v sobě zrcadlí jedinečnost místa, jímž Pálava je. Dané terroir dává vzniknout unikátně minerálním vínům, která Vinařství NEPRAŠ & Co. vyrábí šetrnými způsoby a nechává povětšinou kvasit a dlouhé měsíce zrát ve velkých sudech z dubového dřeva o objemu 2500 litrů. 

Vinařství NEPRAŠ & Co.: Kvalitní suchá vína z Pálavy 

Pěstovanými odrůdami révy vinné jsou pro bílá vína především Ryzlink vlašský, Riesling (Ryzlink rýnský), Sauvignon blanc. Z modrých odrůd pro červená vína a rosé pak vinařství na nejvýhřevnější pavlovské trati pěstuje Merlot, Cabernet sauvignon a Zweigeltrebe. Zajímavostí je, že například růžové víno Rosé GRAVETTIEN 2015 právě z této trati se stalo absolutním šampionem mezi růžovými tuzemskými i zahraničními víny na soutěži Prague wine trophy 2016. 

Péče o vinice v režimu organického zemědělství 

Enologem, tedy hlavním technologem vinařství je Ondřej Veselý, který rovněž zodpovídá za péči o vinohrady - ty se nachází přímo v Pavlově na viničních tratích Stará hora, U Božích muk a Sahara (Obehhertalberge) a jsou od své výsadby v roce 2013 obhospodařovány výhradně v režimu organického zemědělství. Obdobně se vinařství stará rovněž o Ryzlink vlašský ve viniční trati Pod Pálavou, který byl ve vápencové stráni pod Dívčími hrady vysazen v roce 1986 a vinice je zde tak již velmi hluboce zakořeněná. 

Prodej vín ze sklepa v Pavlově i online 

Prodej vín probíhá především prostřednictvím vlastního e-shopu s vínem a také přímo ze sklepa, který se nachází v historickém objektu v České ulici v Pavlově. Vína jsou vyhledávána nejen gastronomickými podniky z řad restaurací a wine barů, ale také všemi fanoušky dobrého jídla a nápojů, kterým záleží na kvalitě.