Et Euro Teplo, a. s. je špičková firma specializující se především na výrobu kamen a krbových vložek. Všechna vyráběná kamna se konstruují podle nejnovějších trendů. Dbá se nejen na techniku výroby, ale také na celkový design. Firma nabízí také kouřovody, výměníky, krbové nářadí i různé doplňky. Svojí dlouholetou zkušeností a profesionalitou se řadí mezi nejlepší výrobce kamen na českém trhu.

Nespočet druhů kvalitních kamen

Peletová kamna, teplovzdušná, kachlová, krbová kamna. Všechna vyráběna poctivě, kvalitně, s maximálním výkonem v rozmezí 7 až 30 KW. Proč si vybrat zrovna kamna od firmy Et Euro Teplo, a.s? Veškerá kamna mají velmi vysokou účinnost, nízké požadavky na komínový tah, dokonalé spalování a dají se jednoduše obsloužit. Mezi další výhody se řadí jejich dlouhodobá životnost a nenáročná údržba.

Až o 50 % nižší náklady na vytápění!

S kamny lze vytápět nejen rodinné domy a byty, ale taktéž velké pracovní prostory. Díky kvalitnímu zpracování s využitím těch nejlepších materiálů lze ušetřit ročně až 50 % nákladů na topení. Nejenže jsou kamna ekonomicky výhodnější, ale také se budou díky nejmodernějšímu designu vyjímat v každém prostoru. Navíc jsou šetrná k životnímu prostředí. O vysoké kvalitě firmy svědčí i to, že téměř 70 % výrobků je ročně vyváženo do zahraničí.

Krbové vložky, topenářské služby i konzultace

Firma také vyrábí krbové vložky, a to teplovzdušné i teplovodní. Dále kromě špičkových a moderních kamen nabízí rozsáhlý výběr kachlů, ohýbání plechu, přesné výpalky z plechu, svařování, topenářské služby i konzultace. Aby byla vaše kamna kompletní, nechybí ani potřebné doplňky a příslušenství, jako jsou závěsné nářadí, krbové koše, přepravní zástěra na dřevo apod. Kvalifikovaný personál vždy rád poradí, pomůže a zkonzultuje s vámi vše potřebné. Vstřícní zaměstnanci jsou pro vás k dispozici ve všední dny od 9 do 17 hodin, v sobotu od 9 do 12 hodin na prodejně v Domažlicích.

Krbová kamna