Zahradní centrum DIKÉ nabízí vše, co je pro zahradničení potřeba. Má širokou nabídku okrasných rostlin i dřevin. Specializované zahradnictví se zaměřuje hlavně na venkovní rostliny. Svým zákazníkům ale nabízí i široký výběr nejrůznějších osiv a sadby. Najdete zde také zahradnické potřeby, jako jsou třeba zahradní hnojiva. Rostlinám ze zahradního centra z Příšovic se u vás doma bude dařit. Nabízejí zde totiž takové rostliny, které jsou vhodné právě do českých podmínek.

Zahradnictví nabízí vše: od stromů, přes keře, až po trvalky 

V zahradnictví DIKÉ Příšovice pěstují rostliny v té nejvyšší kvalitě. Sortiment je opravdu široký. Nabízí listnaté i jehličnaté keře a stromy, ovocné dřeviny, živé ploty anebo bonsaje. Hlavní specializací jsou tady ale nejrůznější druhy okrasných dřevin a okrasných rostlin. Okrasné rostliny nabízí jak pro velkoodběratele, tak pro domácí pěstitele. Najdete tu pestrý výběr trvalek, popínavých rostlin, letniček a rostlinek do okrasných jezírek. Pro kulinářské využití mají sadby zeleniny a bylinky. Disponují i bahenními rostlinami a sukulenty. Zahradní centrum drží krok s novinkami na trhu, pro své zákazníky tak mají ty nejnovější odrůdy i kultivary. 

Okrasná školka s vrbami, habry anebo tújemi 

Okrasná školka se rozkládá na rozloze celých 21 hektarů. Její chloubou jsou hlavně okrasné roubované vrby. Těch zde mají přes 30 druhů. V okrasné školce dále zahradnictví pěstuje solitérní keře. Velkoodběratelé v areálu školky dostanou venkovní okrasné dřeviny a okrasné rostliny. Habry, túje anebo jalovce jsou pouze jedny z mála rostlin, které zde zahradní centrum nabízí. 

Zahradní centrum sídlí v obci Příšovice

Zahradní centrum DIKÉ najdete v obci Příšovice, která se nachází přibližně 2 kilometry od Turnova. Zde funguje už téměř 30 let, za tu dobu si vybudovalo širokou klientelu, která se sem ráda vrací. Zahradnictví totiž nabízí kvalitu za dostupné ceny a zákazníci se zde vždy setkají s vstřícným přístupem. Je ryze českým zahradnictvím. Protože je výběr opravdu široký a prohlížením rostlin zde možná strávíte nějakou dobu, pro děti zde mají připravený dětský koutek.