MUDr. Petr Čerbák, CSc.: chirurgická ambulance Brno, Kohoutovice

Potřebujete odbornou radu nebo zákrok v oblasti chirurgie? Zkušený lékař MUDr. Petr Čerbák, CSc. se oboru chirurgie a plastické chirurgie věnuje více než 30 let. Ve své ordinaci uplatňuje mnohaleté zkušenosti a pomáhá pacientům diagnostikovat problém a následně zahájit účinnou léčbuChirurgická ambulance Brno-Kohoutovice je tu pro vás.

Chirurgie a plastická chirurgie Brno-Kohoutovice

Potřebujete vyhledat odbornou pomoc zkušeného chirurga a nevíte, na koho se obrátit? Chirurgická ambulance v městské části Brno-Kohoutovice vám pomůže. Objednejte se alespoň se čtrnáctidenním předstihem a těšte se na profesionální přístup zkušeného chirurga, který se svému oboru věnuje už přes 30 let. Lékař provádí zákroky chirurgie a plastické chirurgie. Svým pacientům pomáhá například při léčbě kožních onemocnění i podkožních nádorů. Chirurgická ambulance Brno provádí odstraňování znamének i laserové operace.

Profesionální chirurgické vyšetření s využitím moderních metod

Chirurgická ambulance pod vedením MUDr. Petra Čerbáka, CSc. využívá nejmodernější metody a technologie v oblastech chirurgie a plastické chirurgie. Je držitelem certifikátu pro nitrožilní užití laseru a certifikátu na vyšetření nádorů prsních žláz. Lékař dbá na profesionální přístup ke každému pacientovi a na pečlivou diagnostiku i samotnou léčbu.

Veškeré úkony chirurgie jsou hrazené pojišťovnou

Chirurgická ambulance Brno poskytuje standardní léčebnou péči, která je vzhledem ke své povaze hrazena pojišťovnou v plné výši. Ambulance spolupracuje s pojišťovnami VZP, ZPMV, ČPZP, VoZP a OZP. Ať už potřebujete provést konkrétní chirurgický úkon, nebo se jen poradit s odborníkem, obraťte se na zmiňovanou ambulanci chirurgie a plastické chirurgie v Brně.

Ordinační doba:

Po, St : 12 - 17:30 hod
Út, Čt, Pá: 7 - 14:30 hod

Esthetic Medical Clinic Centrum estetické medicíny Praha

Křižíkova 159/56, 18000 Praha 8
606644166
Centrum estetické medicíny Praha poskytuje komplexní služby kosmetického salonu, odstranění projevů stárnutí, celulitidy, tuku v problémových partiích i chloupků. Provádíme bezbolestné úkony v mnoha oblastech: neinvazivní liposukce odstranění celulitidy laserová depilace aplikace botulotoxinu dermální výplně laserová korektivní dermatologie transplantace vlasů ...a další služby z oboru estetické medicíny

Dermatovenerologická ambulance Nemocnice Na Bulovce

Budínova 67/2, 18000 Praha 8
326992303
Dermatovenerologická klinika Praha 8 poskytuje kompletní zdravotnickou péči kožních a pohlavních chorob. Specializací dermatovenerologického zdravotnického zařízení jsou dětská kožní onemocnění, dermatologická onkologie a alergologie, léčba plísní a dalších mykologických chorob, lymfologie, flebologie a korektivní dermatologie.

Dermatovenerologie SH&B, spol. s r.o.

Revoluční 765/19, 11000 Praha 1
Klinika na Praze 1 zaměřená na léčbu pohlavně přenosných chorob a laboratorní diagnostiku. Zdravotnické zařízení poskytuje odbornou péči při zánětech močových cest, diagnostiku a léčbu neplodnosti a pohlavních chorob mužů i žen. Dermatovenerologická klinika nabízí i odborné poradenství v oblasti kožních chorob.
Venerologické oddělení|

Pracujete na počítači? Chraňte si zrak před modrým světlem

ja mam na to zapnutu taku ochranu na monitore a na ociach mam ochranu s barner okuliarmi cez milicastore a su ...

Pracujete na počítači? Chraňte si zrak před modrým světlem

ja mam na to zapnutu taku ochranu na monitore a na ociach mam ochranu s barner okuliarmi cez milicastore a su ...

ACHÁT barvený troml

Každý kámen je originál, v některých detailech se může od…
Cena:
39

ACHÁT BOTSWANA náramek sekaný

Náramek  ze sekaných kousků achátu Botswana, navlečených na…
Cena:
49