Oblastní charita Strakonice zajišťuje zachování důstojného života

Každý člověk se může ocitnout v situaci, kdy potřebuje pomoc druhé osoby. Posláním Oblastní Charity Strakonice je zachování důstojného života v jakékoliv životní etapě či situaci. Filosofie vychází z individuálních potřeb každého člověka. Neméně důležité je také dodržování lidských práv a svobod. Je potřeba využít tzv. osobní asistence.

Zlepšení péče o seniory na Strakonicku

V současné době Charita Strakonice realizuje sedm projektů, které se zaměřují především na péči o seniory. Jedná se o Dům klidného stáří sv. Anny (domov pro seniory), pečovatelské služby – Strakonice, Blatná, Volyně, Osek a osobní asistenci. Je tak možné zajistit stravu, pomoc s hygienou a se zajištěním chodu domácnosti nebo doprovod k lékaři. Zkušení pracovníci pomáhají rozvíjet tělesné i duševní schopnosti uživatelů, například v podobě tréninku paměti. Charita je též schopna zajistit sociální poradenství a zapůjčit zdravotnické pomůcky.

Péče o seniory je spojena i se zábavou

Nepřetržitou péči nabízí Domov klidného stáří sv. Anny, který je zařízením rodinného typu s nepřeberným množstvím nabízených aktivit na bázi terapií. Formou procházek, čtení, zpěvu, posezení u kávy, modliteb nebo rukodělných a pohybových aktivit dochází k procvičování všech funkcí mozku. Obyvatelé tráví svůj čas aktivně a zábavou.

Zázemí domova pro seniory sv. Anny v Sousedovicích

Jedná se o dům rodinného typu se sedmnácti pokoji, kde je poskytována nepřetržitá ošetřovatelská a sociální péče. Součástí je i velká společenská místnost, která při bohoslužbách slouží jako kaple, jinak je využívána pro pravidelnou muzikoterapii, modlitební skupinky nebo hovory o víře, promítání filmů, kondiční cvičení a kulturní a společenské akce. Součástí objektu je zahrada s altánkem a ohništěm. Domov obývají také kočičky Fanynka a Betynka, králík Tedy a papoušci. Všechna zvířátka dělají obyvatelům radost. Dům je plný zpěvu, smíchu a aktivit.

Pečovatelské služby Strakonice

Esthetic Medical Clinic Centrum estetické medicíny Praha

Křižíkova 159/56, 18000 Praha 8
606644166
Centrum estetické medicíny Praha poskytuje komplexní služby kosmetického salonu, odstranění projevů stárnutí, celulitidy, tuku v problémových partiích i chloupků. Provádíme bezbolestné úkony v mnoha oblastech: neinvazivní liposukce odstranění celulitidy laserová depilace aplikace botulotoxinu dermální výplně laserová korektivní dermatologie transplantace vlasů ...a další služby z oboru estetické medicíny

Dermatovenerologická ambulance Nemocnice Na Bulovce

Budínova 67/2, 18000 Praha 8
326992303
Dermatovenerologická klinika Praha 8 poskytuje kompletní zdravotnickou péči kožních a pohlavních chorob. Specializací dermatovenerologického zdravotnického zařízení jsou dětská kožní onemocnění, dermatologická onkologie a alergologie, léčba plísní a dalších mykologických chorob, lymfologie, flebologie a korektivní dermatologie.

Dermatovenerologie SH&B, spol. s r.o.

Revoluční 765/19, 11000 Praha 1
Klinika na Praze 1 zaměřená na léčbu pohlavně přenosných chorob a laboratorní diagnostiku. Zdravotnické zařízení poskytuje odbornou péči při zánětech močových cest, diagnostiku a léčbu neplodnosti a pohlavních chorob mužů i žen. Dermatovenerologická klinika nabízí i odborné poradenství v oblasti kožních chorob.
Venerologické oddělení|

Pracujete na počítači? Chraňte si zrak před modrým světlem

ja mam na to zapnutu taku ochranu na monitore a na ociach mam ochranu s barner okuliarmi cez milicastore a su ...

Pracujete na počítači? Chraňte si zrak před modrým světlem

ja mam na to zapnutu taku ochranu na monitore a na ociach mam ochranu s barner okuliarmi cez milicastore a su ...

ACHÁT barvený troml

Každý kámen je originál, v některých detailech se může od…
Cena:
39

ACHÁT BOTSWANA náramek sekaný

Náramek  ze sekaných kousků achátu Botswana, navlečených na…
Cena:
49