Košík:

Znáte někoho, komu by se tento produkt hodil?
Pošlete mu vzkaz!

Aimil AmytrolEU hladina cholesterolu

Cena s DPH: 395 Kč

Aimil AmytrolEU je bylinný Ajurvédský doplněk stravy s obsahem rostlinných extraktů, který pomáhá snižovat hladinu celkového cholesterolu a řídit metabolismus lipidů díky vrcholáku myrobalánovému a pískavici řecké seno. Aimil AmytrolEU je Ajurvédský doplněk stravy, který byl vyvinut na základě znalostí sbíraných po 5000 let a za použití moderní vědy a technologie. Obsahuje harmonické složení bylin a extraktů.

Popis produktu:
Ajurvédský doplněk stravy Aimil AmytrolEU byl vyroben za použití moderních technologií a vědeckých postupů, obsahuje harmonické složení bylin a rostlinných extraktů, které bylo vyvinuto na základě znalostí sbíraných po 5 000 let.

Aimil AmytrolEU doplněk stravy ve formě kapslí s obsahem bylinných extraktů - chebule srdčité tzv. indický chinin (Tinospora cordifolia) napomáhající k normálnímu metabolismu lipidů a funkci jater a vrcholáku pravého (Terminalia arjuna) přispívajícího k normální činnosti kardiovaskulárního systému.

 

Aimil AmytrolEU

Menthi, Pískavice řecké seno (Trigonella foenum-graecum), přispívá k normální hladině glukózy v krvi, hladině lipidů v krvi - metabolismus lipidů.

Gudmar, Gymnéma lesní (Gymnema sylvestre) přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti, metabolismu glukózy a metabolismu tuků.

Guduchi, Chebule srdčitá (Indický chinin) (Tinospora cordifolia) přispívá k normální funkci jater a k metabolismu lipidů, a k hladině cukru v krvi.

Sunthi, Zázvorovník lékařský, (Zingiber officinale), obsahuje antioxidant, přispívá k normální činnosti kardiovaskulárního systému a k přirozené obranyschopnosti.

Haritaki, Vrcholák myrobalánový (Terminalia chebula) obsahuje antioxidanty, přispívá k normální činnosti kardiovaskulárního systému a přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi.

Lahsun, Česnek setý (Allium sativum) přispívá k normální hladině cholesterolu v krvi, k metabolismu sacharidů a k přirozené obranyschopnosti.

Kalimirich, Pepř černý (Piper nigrum) obsahuje antioxidanty, přispívá ke zdraví jater, oběhu v jemných krevních cévách a kapilárách.

Haridra, Kurkuma dlouhá (Curcuma longa) přispívá k normální činnost kardiovaskulárního systému - krevnímu oběhu.

 

5.000 let sbírané a dokumentované Ajurvédské zkušenosti přispívají k unikátnosti doplňku stravy Aimil AmytrolEU zařazené do skupiny Power of Ayurveda – Rostlinná síla Ajurvédy.

Certifikát SZÚ číslo: 183-170/17 (CZ / ENG)

Dávkování

Doporučené dávkování je 2-0-2 (tedy ráno a večer) vždy 1/2 hodinu před jídlem.

Dodatečné informace

Hmotnost: 30,53 g
Obsah: 60 kapslí
Minimální trvanlivost: 36 měsíců od data uvedeného na obalu

Skladování: Uschovejte na suchém chladném místě mimo přímé sluneční záření. Skladujte mimo dosah dětí. Nezamrazujte.

Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti, těhotné ženy a kojící matky. Neužívejte v případě, je-li folie poškozená.

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék.


Značka: Aimil Pharmaceuticals EU, s.r.o.

Měrná cena: 1293,80/100g

Nejprodávanější

ACHÁT barvený troml

Koupit

ACHÁT BOTSWANA náramek sekaný

Koupit

Lapač snů RATTAN, Namasté

Koupit

Panenka strachu klíčenka

Koupit

Akční zboží

ACHÁT barvený troml

Koupit

Tulsi se zeleným čajem a ašvagandou BIO 25 sáčků EV

Koupit

ACHÁT BOTSWANA náramek sekaný

Koupit