Košík:

Aimil AmytrolEU hladina cholesterolu

Aimil AmytrolEU hladina cholesterolu - náhled
Aimil AmytrolEU hladina cholesterolu - náhled 1

Znáte někoho, komu by se tento produkt hodil?
Pošlete mu vzkaz!

Aimil AmytrolEU hladina cholesterolu

Cena s DPH: 395 Kč

Aimil AmytrolEU je bylinný Ajurvédský doplněk stravy s obsahem rostlinných extraktů, který pomáhá snižovat hladinu celkového cholesterolu a řídit metabolismus lipidů díky vrcholáku myrobalánovému a pískavici řecké seno. Aimil AmytrolEU je Ajurvédský doplněk stravy, který byl vyvinut na základě znalostí sbíraných po 5000 let a za použití moderní vědy a technologie. Obsahuje harmonické složení bylin a extraktů.

Popis produktu:
Ajurvédský doplněk stravy Aimil AmytrolEU byl vyroben za použití moderních technologií a vědeckých postupů, obsahuje harmonické složení bylin a rostlinných extraktů, které bylo vyvinuto na základě znalostí sbíraných po 5 000 let.

Aimil AmytrolEU doplněk stravy ve formě kapslí s obsahem bylinných extraktů - chebule srdčité tzv. indický chinin (Tinospora cordifolia) napomáhající k normálnímu metabolismu lipidů a funkci jater a vrcholáku pravého (Terminalia arjuna) přispívajícího k normální činnosti kardiovaskulárního systému.

 

Aimil AmytrolEU

Menthi, Pískavice řecké seno (Trigonella foenum-graecum), přispívá k normální hladině glukózy v krvi, hladině lipidů v krvi - metabolismus lipidů.

Gudmar, Gymnéma lesní (Gymnema sylvestre) přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti, metabolismu glukózy a metabolismu tuků.

Guduchi, Chebule srdčitá (Indický chinin) (Tinospora cordifolia) přispívá k normální funkci jater a k metabolismu lipidů, a k hladině cukru v krvi.

Sunthi, Zázvorovník lékařský, (Zingiber officinale), obsahuje antioxidant, přispívá k normální činnosti kardiovaskulárního systému a k přirozené obranyschopnosti.

Haritaki, Vrcholák myrobalánový (Terminalia chebula) obsahuje antioxidanty, přispívá k normální činnosti kardiovaskulárního systému a přispívá k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi.

Lahsun, Česnek setý (Allium sativum) přispívá k normální hladině cholesterolu v krvi, k metabolismu sacharidů a k přirozené obranyschopnosti.

Kalimirich, Pepř černý (Piper nigrum) obsahuje antioxidanty, přispívá ke zdraví jater, oběhu v jemných krevních cévách a kapilárách.

Haridra, Kurkuma dlouhá (Curcuma longa) přispívá k normální činnost kardiovaskulárního systému - krevnímu oběhu.

 

5.000 let sbírané a dokumentované Ajurvédské zkušenosti přispívají k unikátnosti doplňku stravy Aimil AmytrolEU zařazené do skupiny Power of Ayurveda – Rostlinná síla Ajurvédy.

Certifikát SZÚ číslo: 183-170/17 (CZ / ENG)

Dávkování

Doporučené dávkování je 2-0-2 (tedy ráno a večer) vždy 1/2 hodinu před jídlem.

Dodatečné informace

Hmotnost: 30,53 g
Obsah: 60 kapslí
Minimální trvanlivost: 36 měsíců od data uvedeného na obalu

Skladování: Uschovejte na suchém chladném místě mimo přímé sluneční záření. Skladujte mimo dosah dětí. Nezamrazujte.

Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování. Není vhodné pro děti, těhotné ženy a kojící matky. Neužívejte v případě, je-li folie poškozená.

Tento produkt byl uvedený na trh jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék.


Značka: Aimil Pharmaceuticals EU, s.r.o.

Měrná cena: 1293,80/100g

Znáte někoho, komu by se tento produkt hodil?
Pošlete mu vzkaz!

Nejprodávanější

Lapač snů RATTAN, Namasté

Lapač snů RATTAN, Namasté

Detail
ACHÁT barvený troml

ACHÁT barvený troml

Detail
ACHÁT BOTSWANA náramek sekaný

ACHÁT BOTSWANA náramek sekaný

Detail
Panenka strachu klíčenka

Panenka strachu klíčenka

Koupit

Akční zboží

ACHÁT barvený troml

ACHÁT barvený troml

Detail
Tulsi se zeleným čajem a ašvagandou BIO 25 sáčků EV

Tulsi se zeleným čajem a ašvagandou BIO 25 sáčků EV

Koupit
ACHÁT BOTSWANA náramek sekaný

ACHÁT BOTSWANA náramek sekaný

Detail