Košík:

Znáte někoho, komu by se tento produkt hodil?
Pošlete mu vzkaz!

Ajurvédské kafe Ašvaganda 50g DNM

Cena s DPH: 89 Kč

Instantní kávovina s himalájskou bylinou AŠVAGANDA. Povzbuzující nápoj k posílení imunity, fyzické kondice a tělesné pohody.

Chutný a zdravý nápoj bez kofeinu, který je vyroben z bylin po tisíce let vysoce ceněných tradičních indickou medicínou-tzv. ájurvédou. Bylině Ašvaganda se připisují regenerační a posilující účinky. Ajurvéda této bylině připisuje stejné činky jako tradiční čínská medicína ženšenu. Používá se k posílení fyzické a psychické kondice. Zvyšuje odolnost proti stresu. Posiluje koncentraci a pozitivně ovlivňuje činnost mozku. Další složka, čekanka lékařská, podporuje trávení a příznivě působí na činnost jater.

Návod k přípravě kávy Ašvaganda:

Do šálku dáme 1/4 až 1/2 čajové lžičky ajurvédského kafe a zalijeme horkým či studeným mlékem. Můžeme dosladit dle chuti. Případně můžeme použít vařící vodu a doplnit mlékem v poměru 2:1. Nepoužíváme převařené mléko ani nesypeme ajurvédské kafe do šálku s mlékem či vodou.

Balení: 50 g (50-60 šálků nápoje)

Složení: Ve 100 g  výrobku je obsaženo: 94g  Čekanky lékařské (Cichorium Intybus) a 6 g výtažku z byliny Ašvagandha (Withania somnifera)

Výrobce: Plantes Med Laboratories Pvt. Ltd. Jaipur, Indie


Značka: DNM Company s.r.o., Trávníky 201, 76804 Střílky, IČ: 25544713, DIČ: CZ24444713

Měrná cena: 100G/178,00 kČ