Košík:

Znáte někoho, komu by se tento produkt hodil?
Pošlete mu vzkaz!

ALOE VERA šťáva s borůvkami 500ml ESI

Cena s DPH: 179 Kč

ALOE VERA + Borůvková šťáva 500 ml

Jedinečná směs, která podporuje dobré trávení, fungování oběhového systému a má příznivý vliv na činnost vylučovacích orgánů

Společnost ESI představuje řadu čistých bioaktivních šťáv z aloe Vera určených k regulaci zažívání. Hlavním komponentem přípravků je surový gel (čistá šťáva) z dužiny střední části listů Aloe Vera (aloe Barbadensis). K výrobě jsou použity rostliny pěstované dle zásad bio-organického zemědělství. Šťávy jsou nepasterizované, bez přidaného cukru, barviv a neředěné vodou. Aloe je získána sběrem v Mexiku, pěstovaná bez použití chemických látek podle zásad bioorganického zemědělství. Díky citlivému ručnímu zpracování za studena je zachováno maximum příznivých účinků šťávy aloe.

ŠŤÁVA Z ALOE VERA je bohatá na vitamíny, minerální látky, aminokyseliny, enzymy a zhruba čtyři sta dalších účinných látek, které příznivě působí proti zánětům, bakteriím a mykotickým infekcím a podráždění trávícího ústrojí. Pozitivně ovlivňuje  hladinu cukru a fungování oběhového systému.  Aloe je užívána při zánětlivých onemocněních trávícího a střevního ústrojí  a jako nedráždivá, pročišťující látka, která optimalizuje proces zažívání. Výrazně napomáhá rekonvalescenci a regeneraci organismu.

Čistá šťáva z aloe vera je ochucena výtažkem z borůvek. Díky kombinaci borůvkové chuti a medu je tato varianta ESI šťávy vyhledávaná i pro svou lahodnou chuť. Listy a plody borůvky obsahují mnoho zdraví prospěšných látek jako např: glukokininy – látky snižující hladinu cukru v krvi, třísloviny, organické kyseliny nebo vitamín C. Šťáva z borůvek je také známá syými pozitivními účinky na kvalitu zraku.

Dávkování: jedna odměrka (25 ml) třikrát denně (25 ml 3x den) v koncentrované podobě nebo ředěné vodou. Po otevření uchovávejte v chladničce a spotřebujte do jednoho měsíce.

Složení: Čistá šťáva z Aloe vera (Aloe Barbadensis Miller) 94%, med 5,7%, koncentrovaná šťáva z borůvky brusnice 0,26% (Vaccinium Myrtillus), regulátor kyselosti: kyselina citronová, konzervováno benzoanem sodným a sorbanem draselným.

Vyrobeno podle přísných kriterií ISO 9001 (kontrola kvality a obsahu aktivních složek).

Aloe Vera ESI je přírodní produkt a jeho chuť i barva může být v různých variacích, aniž by tím byla jakkoli ovlivněna kvalita výrobků.

Obsah: 500 ml

Doplněk stravy.

 


Dodavatel/výrobce: ESI

Značka: DNM Company s.r.o., Trávníky 201, 76804 Střílky, IČ: 25544713, DIČ: CZ24444713

Měrná cena: 1L/358,00 KČ