Košík:

ALOE VERA šťáva s červenými pomeranči 1l ESI

Znáte někoho, komu by se tento produkt hodil?
Pošlete mu vzkaz!

ALOE VERA šťáva s červenými pomeranči 1l ESI

Cena s DPH: 329 Kč

Čistá šťáva s výtažkem z pomeranče, čistí organismus, antioxidační působení

Čistá šťáva z Aloe vera pěstované bez použití pesticidů (insekticidů a herbicidů). Jedinečná směs gelu z vnější a vnitřní části listu připravená šetrným způsobem tak, aby byly zachovány její přirozené složky. Šťáva z Aloe vera významným způsobem podporuje pročištění organismu. Je doplněná koncentrovaným výtažkem z červeného pomeranče, který obsahuje ochranu buněk proti škodlivému působení volných radikálů.

Pro své léčebné účinky byla aloe vera vyhledávána již ve starověku. Moderní výzkumy potvrzují její blahodárné účinky na lidský organismus a aloe vera se stává nedílnou součástí kosmetických i medicínských přípravků. Šťáva z aloe je bohatá na vitamíny, minerální látky, aminokyseliny, enzymy a zhruba čtyři sta dalších účinných látek, které pomáhají v léčbě zánětů, bakteriálních a mykotických infekcí, podráždění trávicího ústrojí, snižují hladinu cukru v krvi a rozšiřují a čistí cévy.

Složení: 100%-ní standartizovaná šťáva z listů, med, citronové a pomerančové aroma, červený pomeranč (Citrus dulcis, varianty Moro, Tarocco, Sanfuinello) - extrakt z ovocné šťávy a listů s 10% fytokomplexu (zahrnuje anthokyaniny, flavonony, hydroxyskořicové kyseliny a kyselinu askorbovou), kyselina citronová, sorban draselný

Dávkování: pro optimální využití účinků přípravku se doporučuje užívat 3x denně 1 odměrku (25ml), samostatné nebo rozmíchat ve sklenici vody. Před použitím protřepejte. Uchovávejte v ledničce.

Šťáva z Aloe vera je přírodní produkt.

Není určeno dětem do 3 let, těhotným a kojícím ženám.
Záruka ESI: * Nepasterizováno. * Bez přidaného cukru a barviv. * Čistá šťáva - neředěná vodou. * Jedinečná formule zpracování čistého gelu ze střední části listu. * Získáno přímo z čerstvé dužiny, krájené ručně. * Získáno sběrem v USA, pěstováno bez použití chemických látek podle zásad bio-organického zemědělství. * Systém zpracování za studena.


Dodavatel/výrobce: ESI

Značka: DNM Company s.r.o., Trávníky 201, 76804 Střílky, IČ: 25544713, DIČ: CZ24444713

Měrná cena: 1L/329,00 KČ

Znáte někoho, komu by se tento produkt hodil?
Pošlete mu vzkaz!

Nejprodávanější

Lapač snů RATTAN, Namasté

Koupit

ACHÁT barvený troml

Koupit

ACHÁT BOTSWANA náramek sekaný

Koupit

Panenka strachu klíčenka

Koupit

Akční zboží

ACHÁT barvený troml

Koupit

Tulsi se zeleným čajem a ašvagandou BIO 25 sáčků EV

Koupit

ACHÁT BOTSWANA náramek sekaný

Koupit