Košík:

Znáte někoho, komu by se tento produkt hodil?
Pošlete mu vzkaz!

Ayur Elixir 16 Punarasawaya Siddhalepa

Cena s DPH: 390 Kč

Ajurvédský bylinný elixír na podporu jater, sleziny a ledvin

Punarasawaya je v ajurvédě tradičně užíván při podpoře jater, sleziny a ledvin. Elixír se doporučuje při natékání nohou a jiných částí těla. Je vhodný, pokud se zadržuje voda v těle. Napomáhá, udržuje játra a ledviny zdravé a je vhodnou prevencí. Je doporučován při problémech s játry nebo ledvinami. Tento elixír se nedoporučuje, pokud jsou játra a ledviny zničené působením alkoholu. Dodává životní sílu, zdraví a vitalitu.

Ajurvédské Elixíry Siddhalepa  neboli (aristhy) patří k nejstarší tradici ajurvédských medikamentů, které se již užívají tisíce let. Naše elixíry obsahují původní neupravované výtažky z bylin, kořenů, kůr a listů. Receptury pocházejí z ajurvédských tradic, které se tradují déle než 5000 let.

Každý elixír má podle ajurvédy zcela jedinečné účinky na bioenergie (dóši). Užívají k harmonizaci tří dóš a pomáhají při různých problémech nerovnováhy těla i duše. Jejich účinky jsou staletími prověřené a mezi lidmi velice oblíbené pro jejich specifickou a originální chuť.

Pro dosažení účinné čistoty a kvality se nechávají dozrát po dobu 45 dnů v sudech z teakového dřeva. Siddhalepa velice dbá na výrobní proces tak aby byl tradiční a v nezměněné formě se vyráběl do dnes. Klademe důraz na to, abychom receptury neměnili, neboť bychom tím snižovali léčivé vlastnosti jednotlivých přísad.

Elixíry neobsahují chemické přísady, konzervační látky a syntetický alkohol. Alkohol obsažený v elixírech vzniká přirozenou cestou fermentací výrobku v teakových sudech.

Ať už užíváte ajurvédské elixíry samostatně nebo jako součást ajurvédské léčebné kúry, pomůže vám na cestě k dosažení výborného zdravotního stavu a přinese rovnováhu tří dóš

Doporučené dávkování: 2 polévkové lžíce 3 x denně před hlavním jídlem.

Složení: Aqua, Saccharum officinarum, Raphanus sativus, Solanum Surattense, Boerhavia diffusa, Tragia involucrate, Coscinium fenestratum

Obsah: 220 ml


Dodavatel/výrobce: Siddhalepa

Značka: Day Spa shop s.r.o., Cejl 107, 602 00 Brno, IČ: 27754626, DIČ: CZ27754626

Měrná cena: 1l/1772,72 Kč