Košík:

Znáte někoho, komu by se tento produkt hodil?
Pošlete mu vzkaz!

Ayur Elixir 8 Draksharishta Siddhalepa

Cena s DPH: 390 Kč

Ajurvédský bylinný elixír k posílení obranyschopnosti organismu

Draksharistha je osvědčená terapie k posílení obranyschopnosti organismu. Posiluje odolnost nervového systému. Podporuje klidný a uvolněný spánek a pomáhá přirozené a pozvolné detoxikaci těla.  Obnovuje ztracenou energii, zdraví a vitalitu. Vynikající při kašli a respiračních potížích. Uvolňuje hleny na plicích a podporuje dýchací funkce.  Ulevuje bolení v krku. Doporučuje se u chřipek, astmatu, dušnosti, rýmě a při veškerých problémech s plícemi. Vynikající kombinace je s Ayur Elixírem 13 Kanakasawaya.

Ajurvédské Elixíry Siddhalepa neboli (aristhy) patří k nejstarší tradici ajurvédských medikamentů, které se již užívají tisíce let. Elixíry obsahují původní neupravované výtažky z bylin, kořenů, kůr a listů. Receptury pocházejí z ajurvédských tradic, které se tradují déle než 5000 let.

Každý elixír má podle ajurvédy zcela jedinečné účinky na bioenergie (dóši). Užívají k harmonizaci tří dóš a pomáhají při různých problémech nerovnováhy těla i duše. Jejich účinky jsou staletími prověřené a mezi lidmi velice oblíbené pro jejich specifickou a originální chuť.

Pro dosažení účinné čistoty a kvality se nechávají dozrát po dobu 45 dnů v sudech z teakového dřeva. Siddhalepa velice dbá na výrobní proces tak aby byl tradiční a v nezměněné formě se vyráběl do dnes. Klade důraz na to, aby se receptury neměnili, neboť by se tím snižovali léčivé vlastnosti jednotlivých přísad.

Elixíry neobsahují chemické přísady, konzervační látky a syntetický alkohol. Alkohol obsažený v elixírech vzniká přirozenou cestou fermentací výrobku v teakových sudech.

Ať už užíváte ajurvédské elixíry samostatně nebo jako součást ajurvédské léčebné kúry, pomůže vám na cestě k dosažení výborného zdravotního stavu a přinese rovnováhu tří dóš.

Doporučené dávkování:
2 polévkové lžíce 3 x denně před hlavním jídlem

Složení:
Aqua, Vitis vinifera, Saccharum officinarum, Elettaria repens, Mesua ferrea, Pogostemon heyneanus, Piper longum

Obsah: 220 ml


Dodavatel/výrobce: Siddhalepa

Značka: Day Spa shop s.r.o., Cejl 107, 602 00 Brno, IČ: 27754626, DIČ: CZ27754626

Měrná cena: 1l/1772,72 Kč

Nejprodávanější

ACHÁT barvený troml

Koupit

Panenka strachu klíčenka

Koupit

Akční zboží

ACHÁT barvený troml

Koupit

Tulsi se zeleným čajem a ašvagandou BIO 25 sáčků EV

Koupit