Košík:

Ayur Elixir 8 Draksharishta Siddhalepa

Znáte někoho, komu by se tento produkt hodil?
Pošlete mu vzkaz!

Ayur Elixir 8 Draksharishta Siddhalepa

Cena s DPH: 390 Kč

Ajurvédský bylinný elixír k posílení obranyschopnosti organismu

Draksharistha je osvědčená terapie k posílení obranyschopnosti organismu. Posiluje odolnost nervového systému. Podporuje klidný a uvolněný spánek a pomáhá přirozené a pozvolné detoxikaci těla.  Obnovuje ztracenou energii, zdraví a vitalitu. Vynikající při kašli a respiračních potížích. Uvolňuje hleny na plicích a podporuje dýchací funkce.  Ulevuje bolení v krku. Doporučuje se u chřipek, astmatu, dušnosti, rýmě a při veškerých problémech s plícemi. Vynikající kombinace je s Ayur Elixírem 13 Kanakasawaya.

Ajurvédské Elixíry Siddhalepa neboli (aristhy) patří k nejstarší tradici ajurvédských medikamentů, které se již užívají tisíce let. Elixíry obsahují původní neupravované výtažky z bylin, kořenů, kůr a listů. Receptury pocházejí z ajurvédských tradic, které se tradují déle než 5000 let.

Každý elixír má podle ajurvédy zcela jedinečné účinky na bioenergie (dóši). Užívají k harmonizaci tří dóš a pomáhají při různých problémech nerovnováhy těla i duše. Jejich účinky jsou staletími prověřené a mezi lidmi velice oblíbené pro jejich specifickou a originální chuť.

Pro dosažení účinné čistoty a kvality se nechávají dozrát po dobu 45 dnů v sudech z teakového dřeva. Siddhalepa velice dbá na výrobní proces tak aby byl tradiční a v nezměněné formě se vyráběl do dnes. Klade důraz na to, aby se receptury neměnili, neboť by se tím snižovali léčivé vlastnosti jednotlivých přísad.

Elixíry neobsahují chemické přísady, konzervační látky a syntetický alkohol. Alkohol obsažený v elixírech vzniká přirozenou cestou fermentací výrobku v teakových sudech.

Ať už užíváte ajurvédské elixíry samostatně nebo jako součást ajurvédské léčebné kúry, pomůže vám na cestě k dosažení výborného zdravotního stavu a přinese rovnováhu tří dóš.

Doporučené dávkování:
2 polévkové lžíce 3 x denně před hlavním jídlem

Složení:
Aqua, Vitis vinifera, Saccharum officinarum, Elettaria repens, Mesua ferrea, Pogostemon heyneanus, Piper longum

Obsah: 220 ml


Dodavatel/výrobce: Siddhalepa

Značka: Day Spa shop s.r.o., Cejl 107, 602 00 Brno, IČ: 27754626, DIČ: CZ27754626

Měrná cena: 1l/1772,72 Kč

Znáte někoho, komu by se tento produkt hodil?
Pošlete mu vzkaz!

Nejprodávanější

Lapač snů RATTAN, Namasté

Koupit

ACHÁT barvený troml

Koupit

ACHÁT BOTSWANA náramek sekaný

Koupit

Panenka strachu klíčenka

Koupit

Akční zboží

ACHÁT barvený troml

Koupit

Tulsi se zeleným čajem a ašvagandou BIO 25 sáčků EV

Koupit

ACHÁT BOTSWANA náramek sekaný

Koupit